Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Biznesowy- Specjalista ds. Sprzedaży

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-11-27

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ECDF DOTACJE Sp. z o.o. Sp. k. – lider na rynku firm pozyskujących fundusze unijne, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie pozyskiwanie klientów w obszarze Funduszy Europejskich.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za następujące zadania:

  • Pozyskiwanie klientów z sektora MŚP oraz partnerów biznesowych,
  • Analizę potrzeb Klientów oraz wsparcie i doradztwo w doborze odpowiednich rozwiązań biznesowych z zakresu Funduszy Europejskich,
  • Wyszukiwanie źródeł finansowania dla klientów,
  • Przygotowywanie ofert dla klientów,
  • Negocjacje umów handlowych,
  • Przygotowywanie prezentacji z zakresu Funduszy Europejskich oraz oferty ECDF dla klientów oraz dla partnerów biznesowych,
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami firmy oraz z partnerami biznesowymi.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w zakresie obsługi klientów biznesowych,
  • kreatywności, inicjatywy w działaniu oraz zorientowania na cele,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych oraz komunikacyjnych,
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy,
  • staranności pozwalającej na rzetelne wykonywanie obowiązków związanych z powierzonymi zadaniami,
  • swobodnego poruszania się w aplikacjach systemu Windows,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenia w obszarze sprzedaży produktów finansowych – mile widziana wiedza z zakresu Funduszy Europejskich,
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych - pozyskiwanie klientów również
    w ościennych województwach.

Oferujemy:

  • pracę w firmie będącej liderem w branży doradztwa europejskiego,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia oparty o stałą pensję i prowizję,
  • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży,
  • program szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych,
  • elastyczne warunki zatrudnienia,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • narzędzia niezbędne do pracy: samochód służbowy, telefon, laptop.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) za pomocą przycisku Aplikuj wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.).”

Informujemy, że nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Będziemy się kontaktować jedynie z wybranymi kandydatami.