Ta oferta pracy jest nieaktualna od 228 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Biznesowy T-Mobile

  • Ciechanów, Garwolin, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Kozienice, Legionowo, Łosice, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Piaseczno, Płock, Płońsk, Pruszków, Pułtusk, Radom, Siedlce, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Warszawa, Wołomin, Wyszków, Białobrzegi, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    O NAS

    Firma ANALITYK DORADCY BIZNESOWI sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się agencyjną siecią sprzedaży operatora T-Mobile S.A.

    Miejsce pracy: Ciechanów, Garwolin, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Kozienice, Legionowo, Łosice, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Piaseczno, Płock, Płońsk, Pruszków, Pułtusk, Radom, Siedlce, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Warszawa, Wołomin, Wyszków, Białobrzegi

    Kluczowe obowiązki:

    • realizacja planów sprzedażowych i celów
    • pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych
    • budowanie trwałych relacji z Klientami Biznesowymi

    Jeśli posiadasz DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ i doświadczenie w sprzedaży B2B
    - wyślij do nas swoją aplikację już dziś!

    Zapewniamy:

    • system prowizyjny i bonusy motywacyjne
    • telemarketing
    • wsparcie Koordynatora Regionalnego
    • lokalne biuro w Gdańsku

    Nie czekaj i dołącz do naszego zespołu!

    CV ze zdjęciem proszę przesłać, klikając przycisk Aplikuj.

    bottom
    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”