Doradca Biznesowy

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Arpaq

    Jesteśmy Agentem T-Mobile Polska S.A. Zajmujemy się obsługą rynku biznesowego na terenie całej Polski za pomocą Autoryzowanych Doradców Biznesowych. Za ich pośrednictwem docieramy bezpośrednio do Klientów, zapewniając obsługę na najwyższym poziomie. Nasza oferta obejmuje: Usługi IT, Telekomunikacja.

    Doradca Biznesowy T-Mobile

    Zakres obowiązków:

    • budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami
    • obsługa obecnych klientów sieci oraz oferowanie nowych/dodatkowych rozwiązań
    • przygotowanie ofert biznesowych
    • efektywne zarządzanie portfelem Klientów biznesowych

    Oczekujemy:

    • mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • sumienność i odpowiedzialność
    • łatwość nawiązywania kontaktów
    • zapał do pracy i nastawienie na cele

    Oferujemy:

    • stałe wynagrodzenie
    • bazę klientów i premię za ich obsługę
    • szkolenia w zakresie sprzedaży
    • motywujące warunki finansowe
    • atrakcyjny system premiowy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Arpaq z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Arpaq z siedzibą w Poznaniu przy ul. Św. Michała 100. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Arpaq z siedzibą w Poznaniu przy ul. Św. Michała 100 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.