Logo Pracuj.pl

Doradca/-czyni Handlowy/-a

Castorama PłockO firmie

4 100–5 000
brutto / mies.
  • Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów

Castorama Płock

Bielska 59

Płock

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku zapewnia miłą i fachową obsługę Klientów sklepu w zakresie sprzedaży produktów sektora. Uczestniczy w zaopatrzeniu i utrzymaniu sektora oraz wykonuje inne zadania powierzone przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • zorientowanie na obsługę Klienta i zaangażowanie
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność pracy indywidualnej i w zespole
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość pakietu MS Office
  • wykształcenie min. zawodowe

To oferujemy

  • pracę u lidera w branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego
  • pracę bez okresu próbnego
  • szkolenia i rozwój - nauczymy Cię wszystkiego
  • wspaniałą atmosferę pracy
  • najlepsze benefity pozapłacowe

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Castorama to największa w Polsce sieć sklepów typu Home Improvement (DIY). Od lat umożliwiamy milionom Polaków poprawę warunków mieszkaniowych.

Jesteśmy częścią Grupy Kingfisher, która posiada obecnie ponad 1300 sklepów, łącznie w 8 krajach.

Doradca/-czyni Handlowy/-a, Bielska 59, Płock