Logo Pracuj.pl

Doradca/-czyni Klienta Biznesowego

T-MobileO firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych w zakresie usług mobilnych, FIX i ICT

Nasze wymagania

  • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub jej założenie (warunek konieczny)
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B i własnego samochód (warunek konieczny)
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

To oferujemy

  • Długofalowa współpraca w oparciu o kontrakt B2B
  • Atrakcyjny system premiowy i wartościowe nagrody w konkursach
  • Nieograniczone wsparcie i program szkoleń na dobry początek
  • Premia na start oraz dofinansowanie na zakup sprzętu
  • Możliwość korzystania z opieki medycznej i kart sportowych
  • i wiele innych…

W T-Mobile wszyscy żyjemy w świecie magenta! Kolor ten jest nam bliski, bo oznacza wiarę w powodzenie podejmowanych działań, pewność siebie i wytrzymałość. Właśnie tacy jesteśmy jako zespół. Stawiamy na wymianę doświadczeń, zwinną pracę i szybko adaptujemy się do zmian!

Jeżeli współpraca z klientami biznesowymi to dla Ciebie łączenie przyjemnego z pożytecznym, a dodatkowo interesujesz się nowymi technologiami nie możemy się doczekać, aby Cię poznać! Dołącz do #MagentaTeam i rozwijaj z nami sprzedaż nowoczesnych technologii na polskim rynku.

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Wyślij CV! Zapoznamy się z doświadczeniem oraz oczekiwaniami wszystkich kandydatów, a następnie skontaktujemy się z osobami, które najlepiej odnajdą się w opisanej roli
  • Ważnym etapem rekrutacji jest rozmowa z Kierownikiem Sprzedaży - będziemy chcieli porozmawiać o Twoich kompetencjach oraz poznać wzajemne oczekiwania.
  • Udało się? Po procesie rekrutacji otrzymasz od nas telefon z zaproszeniem do współpracy. Witaj w T-Mobile!

Nasza oferta dla Ciebie:

  • Szukamy osoby, która posiada ponadprzeciętne zdolności interpersonalne, nie boi się wyzwań, skupia się na realizacji założonych celów
  • Elastyczność to u nas podstawa – dlatego oferujemy Ci możliwość pracy z dowolnego miejsca w Polsce
  • Możesz u nas liczyć na bardzo atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od wyników sprzedażowych
  • W okresie startowym gwarantujemy wsparcie w wysokości do 12 tysięcy netto

Doradca/-czyni Klienta Biznesowego, Opole