Logo Pracuj.pl

Doradca/czyni zawodowy/wa

Fundacja AktywizacjaO firmie

Fundacja Aktywizacja

Poznańska 62/101

Jeżyce

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i aktualizowanie Indywidualnych Planów Działania – ścieżek rozwoju zawodowego dla Osób z Niepełnosprawnościami
  • dobór odpowiednich form wsparcia dla każdego z uczestników
  • analiza wskaźników rekrutacyjnych, związanych z nimi ryzyk
  • organizacja szkoleń/warsztatów
  • monitoring zatrudnienia
  • rozwiązywanie na bieżąco sytuacji problemowych
  • motywowanie uczestników
  • udzielanie pracodawcom informacji na temat pozyskiwania dofinansowania do zatrudnienia osób z niepełnosprawnością – przygotowywanie i prowadzenie spotkań dla pracodawców dot. zatrudniania pracowników z niepełnosprawnością
  • prowadzenie dokumentacji projektowej, sprawozdawczości z zakresu prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe; preferowane kierunki: doradztwo zawodowe, pedagogika, psychologia oraz socjologia
  • co najmniej roczne doświadczenie w doradztwie zawodowym z doświadczeniem w prowadzeniu dokumentacji projektowej
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • doskonały stopień organizacji pracy własnej
  • umiejętność planowania wsparcia beneficjentów projektu
  • dynamizm w działaniu i kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole projektowym
  • systematyczność i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego
  • elastyczny czas pracy
  • work life balance
  • możliwość pracy zdalnej
  • otwartą kulturę organizacyjną
  • możliwość podnoszenia własnych kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach
  • udział w rozwijających projektach na rzecz osób z niepełnosprawnościami

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • brak dress code’u
  • świętowanie urodzin

DBAMY, BY NASZE PROCESY REKRUTACJI BYŁY DOSTĘPNE!

Ze względu na misję Fundacji, którą jest wyrównywanie szans osób z niepełnosprawnościami na rynku pracy, w sposób szczególny do kandydowania zachęcamy osoby wywodzące się z tej grupy.

Staramy się zapewnić dostępność miejsca pracy na każdym etapie. Jeśli potrzebujesz usprawnień podczas procesu rekrutacji – daj nam o tym znać w trakcie rozmowy telefonicznej z rekruterem / rekruterką.

CZEKAMY NA TWOJE CV!

#AKTYWUJPRCĘ

WEŹ UDZIAŁ W NASZEJ REKRUTACJI I ZNAJDŹ PRACĘ WSPÓLNIE Z FUNDACJĄ AKTYWIZACJA!

Jeśli nasza oferta jest dla Cienie interesująca, ale chciałbyś/chciałabyś poznać więcej szczegółów:

ZADZWŃ 500 071 833 LUB WYŚLI JSMS o treści: AKTYWIZACJA

DZIĘKUJEMY ZA TWÓJ CZAS POŚWIĘCONY NA ZAPOZNANIE SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ!

Obiecujemy starannie przyjrzeć się wszystkim CV, które do nas wysyłane. Szanujemy Twój czas, dlatego możesz liczyć na feedback na temat swojej aplikacji w postaci maila. Osobiście skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, by zaprosić ich do kolejnego etapu rekrutacji.

Projekt „Work for All” realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Jesteśmy Fundacją, która od ponad 30 lat z pasją i zaangażowaniem działa na rzecz aktywizacji zawodowej i społecznej osób z niepełnosprawnościami, wspierając ich w realizowaniu swojego potencjału i celów zawodowych na rynku pracy. Dzięki działaniom i wsparciu naszych ekspertów każdego roku ok. 700 osób z niepełnosprawnościami podejmuje zatrudnienie. Od 2004 roku prowadzimy Agencję Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (certyfikat 947 i 947/1a), która wspiera pracodawców w realizacji kompleksowych procesów szkoleniowych i rekrutacyjnych, mających na celu zatrudnienie pracowników z niepełnosprawnościami, zarządzanie zespołem różnorodnym, przeprowadzanie audytów dostępności oraz wdrażanie i optymalizację projektów z obszaru CSR. Nasze działania realizujemy w 13 Oddziałach regionalnych, obejmując wsparciem pracodawców i osoby z niepełnosprawnościami w całym kraju.

Naszą misję i cele realizujemy w oparciu o wartości, które wyznaczają standardy naszej pracy. Zaangażowanie, innowacyjność, doświadczenie, profesjonalizm, otwartość i odpowiedzialność - to one są fundamentem relacji, które budujemy zarówno z naszymi Pracownikami, Kandydatami, Klientami, jak i Partnerami biznesowymi i instytucjonalnymi.

Wierzymy, że nasza praca ma sens, bo przyczynia się do poprawy jakości życia naszych Klientów z niepełnosprawnościami i wspiera biznes w licznych wyzwaniach związanych z procesem zatrudnianiem i inkluzji osób z niepełnosprawnościami do organizacji.

Doradca/czyni zawodowy/wa, Poznańska 62/101, Jeżyce, Poznań