Logo Pracuj.pl

Doradca do spraw marketingu

"ACTIVOS" sp. z o.o.O firmie

3 010
brutto / mies.
  • Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie profili na portalach Facebook, Twitter, Instagram, inne
  • Współtworzenie strategii komunikacji i contentu na potrzeby kanałów social media
  • Analizowanie i raportowanie wyników działań z zakresu social media,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy w mediach społecznościowych,
  • Aktualizacja oferty, zarządzanie treścią.

Nasze wymagania

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne (poprawność stylistyczna, znajomość zasad interpunkcji oraz ortografii) - łatwość w pisaniu krótkich tekstów na różne tematy.
  • Przynajmniej podstawową znajomość j. angielskiego
  • Kreatywność w podejściu do realizowanych działań.
  • Gotowość do pracy na pełen etat.
  • Dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowę o prace na pełen etat

Doradca do spraw marketingu, Gorzów Wielkopolski