Oferta pracy

Doradca/Doradczyni ds. Sprzedaży Samochodów Nowych

Dealer BMW Olszowiec

Ostrowska 330

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna obsługa Klientów w salonie,

  • Samodzielne prowadzenie całego procesu sprzedaży do Klientów indywidualnych oraz B2B (analiza potrzeb, prezentacje handlowe, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów),

  • Zarządzanie bazą Klientów oraz realizacja standardów sprzedaży,

  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami oraz sieci rekomendacji.

  • Podejmowanie aktywnych starań w celu sprawnego przeprowadzenia procesu sprzedaży oraz stałe monitorowanie i raportowanie własnej skuteczności w wewnętrznych systemach typu CRM.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B oraz wysokiej kultury jazdy.

  • Min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży samochodów i/lub usług finansowych,

  • Min. 2 letnie doświadczenie w zakresie obsługi Klienta B2B,

  • Zainteresowanie branżą motoryzacyjną.

  • Umiejętności negocjacyjne.

  • Znajomość technik sprzedażowych.

  • Doskonale rozwinięte zdolności interpersonalnych, umiejętność zarządzania wizerunkiem oraz nienaganna prezencja.

  • Skuteczna organizacja pracy, planowanie zadań oraz ustalanie priorytetów.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Umowę współpracy B2B.

  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Rozbudowaną ścieżkę szkoleniową i certyfikacyjną.

  • Kartę MultiSport.

  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwoju w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie.

Jeśli :

  • jesteś osobą ambitną i z entuzjazmem podejmujesz nowe wyzwania,

  • motywuje Cię osiąganie jak najlepszych wyników,

  • chcesz rozwijać swoje umiejętności i podnosić kwalifikacje,

  • pasjonujesz się motoryzacją I potrafisz o niej ciekawie opowiadać

  • cechuje Cię wysoka kultura osobista,

  • potrafisz nawiązywać i utrzymywać relacje z Klientem indywidualnymi, biznesowym MIKRO i MSP,

  • potrafisz pracować w zespole,

  • złóż aplikację i zacznij czerpać radość z pracy w jedynym salonie BMW Luxury w Polsce.

Nadaj swojej karierze moc 600 KM i dołącz do Zespołu Sprzedażowego BMW Olszowiec Poznań – firmy, która łączy prestiż marki BMW z ugruntowaną pozycją na rynku.

Cechuje Cię entuzjazm, zaangażowanie oraz motywacja do osiągania jak najlepszych wyników? Mamy dla Ciebie idealną pracę.

BMW Olszowiec Poznań, Dealer z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, posiadający w portfolio produkty: BMW, BMW M, BMW i oraz ALPINA poszukuje Doradcy/Doradczyni ds. Sprzedaży Samochodów Nowych.

Chcesz wspólnie z nami dostarczać radość Klientom BMW i wywoływać uśmiech na ich twarzach?

Przewiń do profilu firmy