Doradca/Doradczyni Klienta Bankowości Detalicznej w Oddziale SMART

Citi HandlowyO firmie

Citi Handlowy

Podgórska 34

Grzegórzki

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Edukacja i wsparcie klienta w zakresie samoobsługi bankowości elektronicznej
  • Umiejętne wykorzystanie dostępnych w oddziale narzędzi marketingowych do prezentacji produktów oferowanych przez Bank
  • Zapewnienie aktualnym i potencjalnym klientom wysokiej jakości, zindywidualizowanej obsługi bankowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Swoboda w obsługiwaniu nowoczesnych sprzętów elektronicznych – tablety, smartfony, ekran dotykowy
  • Umiejętności prezentacji, efektywnej komunikacji i budowania relacji
  • Cierpliwość, umiejętność badania potrzeb oraz tłumaczenia i proponowania rozwiązań
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, dofinansowanie udziału w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych)
  • Dostęp do platformy e-learningowej (Degreed)
  • Pracę w prestiżowej organizacji o globalnym zasięgu
  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę i życzliwy zespół
  • Elastyczne warunki pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Do naszego Oddziału SMART poszukujemy obecnie Doradców! Jeśli nie boisz się nowych wyzwań, jesteś otwarty/-a na kontakt z Klientem i chcesz rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe w jednym z najbardziej rozpoznawalnych banków na świecie – aplikuj! Może to właśnie Ciebie szukamy?

#Citi #MyWork #MyTeam #MyCareer

Listę wszystkich benefitów znajdziesz na naszej stronie: www.karierawciti.pl w zakładce Benefity dla Ciebie oraz Benefity dla Twoich bliskich

Doradca/Doradczyni Klienta Bankowości Detalicznej w Oddziale SMART, Podgórska 34, Grzegórzki, Kraków