Doradca ds. Aftersales (MOTORRAD)

Dealer BMW Smorawiński

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Obornicka 235

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Umawianie Klientów na serwis

  • Sprzedaż odzieży i akcesoriów

Nasze wymagania

  • Doświadczenia zawodowe min. 2 lata w branży motoryzacyjnej

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

  • Wysoka orientacja na klienta

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Systematyczność w planowaniu i realizacji zadań

Mile widziane

Prawo jazdy kat. A

To oferujemy

  • Umowę o pracę na zastępstwo

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Opiekę medyczną i kartę Multisport dostępną na preferencyjnych warunkach

  • Ubezpieczenie grupowe dla Pracownika

  • System profesjonalnych szkoleń zakończony prestiżowym certyfikatem BMW

  • Dostęp do nowoczesnych technologii

  • Praca od poniedziałku do piątku od godziny 9.00 do 17.00

  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwoju w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

BMW Smorawiński to Autoryzowany Dealer BMW, który obecnie poszukuje do swojego zespołu zlokalizowanego w Poznaniu osoby na stanowisko Specjalista ds. Analityki.

Jeżeli jesteś zdecydowany dołączyć do naszego zespołu - aplikuj!

Przewiń do profilu firmy