Kliknięcie w przycisk „APLIKUJ” jest równoznaczne z wyrażeniem przez Ciebie zgody na przetwarzanie przez administratora tj. Motor Centrum Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu rekrutacyjnym. W przypadku zainteresowania innymi procesami rekrutacyjnymi prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, udostępnionych administratorowi – Motor Centrum Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Miałki Szlak 4/8, w związku z ubieganiem się o zatrudnienie, w celu wykorzystania ich w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Motor Centrum Sp. z o.o., przez okres najbliższych 12 miesięcy. Oświadczam, że mam świadomość, że podanie moich danych do celów przyszłych rekrutacji jest dobrowolne, mam prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania, zgoda ta może być w każdej chwili wycofana.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Motor Centrum

Doradca ds. części zamiennych

Motor CentrumO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 06 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż części zamiennych i akcesoriów

  • Współpraca z dedykowanymi przez importera dostawcami części zamiennych i akcesoriów

  • Przygotowywanie i kompletowanie części i akcesoriów zgodnie z otrzymanymi kosztorysami (kalkulacjami) napraw

  • Kontrola jakości dostaw części zamiennych i akcesoriów

  • Przyjmowanie i wydawanie części i akcesoriów z magazynu

  • Sporządzanie dokumentacji magazynowej (m.in. PZ, WZ, WU, MMZ, faktury VAT)

  • Prowadzenie działań zmierzających do pozyskania nowych klientów

  • Prezentacja oferty części zamiennych i akcesoriów

  • Negocjacje warunków zawieranych transakcji

  • Prowadzenie bazy danych klientów

  • Windykacja należności za sprzedane części i akcesoria

  • Sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Motor Centrum to autoryzowany dealer marek Opel, Suzuki i Mitsubishi

oraz motocykli Harley-Davidson. Ponad 20-letnie doświadczenie i kompleksowość oferty sprawiają, że staliśmy się centrum motoryzacyjnym, które oferuje klientom pełen zakres usług – od zakupu samochodu przez finansowanie, aż po profesjonalną obsługę posprzedażną. Takie podejście sprawia, że w ramach jednej wizyty w salonie, klient jest w stanie załatwić wszystkie niezbędne formalności, oszczędzając w ten sposób czas.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje