Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. części zamiennych

Motor CentrumO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż części zamiennych i akcesoriów

  • Współpraca z dedykowanymi przez importera dostawcami części zamiennych i akcesoriów

  • Przygotowywanie i kompletowanie części i akcesoriów zgodnie z otrzymanymi kosztorysami (kalkulacjami) napraw

  • Kontrola jakości dostaw części zamiennych i akcesoriów

  • Przyjmowanie i wydawanie części i akcesoriów z magazynu

  • Sporządzanie dokumentacji magazynowej (m.in. PZ, WZ, WU, MMZ, faktury VAT)

  • Prowadzenie działań zmierzających do pozyskania nowych klientów

  • Prezentacja oferty części zamiennych i akcesoriów

  • Negocjacje warunków zawieranych transakcji

  • Prowadzenie bazy danych klientów

  • Windykacja należności za sprzedane części i akcesoria

  • Sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Motor Centrum

Motor Centrum to autoryzowany dealer marek Opel, Suzuki i Mitsubishi

oraz motocykli Harley-Davidson. Ponad 20-letnie doświadczenie i kompleksowość oferty sprawiają, że staliśmy się centrum motoryzacyjnym, które oferuje klientom pełen zakres usług – od zakupu samochodu przez finansowanie, aż po profesjonalną obsługę posprzedażną. Takie podejście sprawia, że w ramach jednej wizyty w salonie, klient jest w stanie załatwić wszystkie niezbędne formalności, oszczędzając w ten sposób czas.

Przewiń do profilu firmy