Oferta pracy

Doradca ds. Części Zamiennych

Grupa DBKO firmie

Grupa DBK

Zaborowska 1

Święcice (pow. warszawski zachodni)

Jesteśmy największym w Polsce dostawcą produktów i usług dla branży TSL. Nasze początki sięgają 1996 roku – dziś zatrudniamy ponad 1400 osób w 24 oddziałach. Działamy zgodnie z unikalną filozofią Total Care, dostarczając klientom szereg produktów i usług dla ich biznesu – poczynając od sprzedaży pojazdów użytkowych, poprzez ich odpowiednią eksploatację i kończąc na nowatorskich usługach jak wynajem czy telematyka . Posiadamy w swoim portfolio znane i cenione na całym świecie marki DAF, IVECO, KÖGEL oraz Kaessbohrer. Dowiedz się o nas więcej na www.grupadbk.com.

Opis stanowiska:

  • Praca w autoryzowanym serwisie pojazdów ciężarowych
  • Dobór części zamiennych do realizowanych napraw
  • Typowanie indeksów i weryfikacja dostępności
  • Zamawianie części i nadzór nad terminową realizacją zamówień
  • Zarządzanie prawidłowym obiegiem dokumentów (przyjęcia / wydania)
  • Monitorowanie rynku części i kontakt z dostawcami
  • Ścisła współpraca z halą serwisu i biurem obsługi klienta

Jeśli jesteś osobą która:

  • Ma doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Posiada wiedzę dotyczącą budowy i mechaniki pojazdów ciężarowych
  • Dobrze zna rynek części zamiennych
  • Lubi pracę zespołową i kontakty z ludźmi
  • Charakteryzuje się dobrą organizacją pracy
  • Lubi wyzwania i samodzielność w działaniu
  • Chce się rozwijać i podnosić swoje kompetencje zawodowe

To oznacza, że szukamy osoby takiej jak Ty i możemy Ci zaoferować:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dobre zaplecze techniczne i socjalne
  • Ciekawą pracę w autoryzowanym serwisie
  • Zdobywanie nowej wiedzy i podnoszenie kompetencji
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że klikając w przycisk „Aplikuj” otrzymujesz dostęp do formularza, dzięki któremu możesz złożyć swoją aplikację wraz z CV. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu i CV na stanowisko wskazane w powyższym ogłoszeniu, zostały zawarte w formularzu aplikacyjnym.

Jak dołączyć do naszego zespołu?

Kliknij przycisk aplikuj, wypełnij krótki formularz, dołącz CV

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy