Logo Pracuj.pl

Doradca ds. efektywności biznesu

Experts Sp. z o.o.O firmie

10 000–50 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Aleksandrów Kujawski, Bydgoszcz, Chełmno, Chełmża, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Kowalewo Pomorskie, Nakło nad Notecią, Radziejów, Rypin, Solec Kujawski, Strzelno, Szubin, Świecie, Toruń, Tuchola, Włocławek, Żnin, Brodnica
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo oraz aktywna sprzedaż bezkonkurencyjnego na rynku kompleksowego pakietu rozwiązań optymalizacji kosztów dla biznesu składającego się z: fotowoltaiki, najlepszego na rynku ogrzewania, energii elektrycznej i gazu dla klientów z sektora B2B
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami poprzez najlepszą obsługę na rynku
  • Na podstawie naszych unikalnych rozwiązań pomaganie klientowi w zwiększaniu zysku z jego biznesu

Nasze wymagania

  • Chcesz zarabiać duże pieniądze - przeciętni zarabiają rocznie do 300 tyś. zł a najlepsi od 500 tyś w górę!
  • Uwielbiasz pracę w terenie, kochasz rywalizację oraz czujesz, że musisz być zawsze wśród najlepszych
  • Posiadasz doświadczenie i sukcesy w aktywnej sprzedaży
  • Ludzie mówią o Tobie, że masz niespotykany wewnętrzny drive i nieprzebrane pokłady energii
  • Sprzedaż musi być Twoim żywiołem i środowiskiem gdzie czujesz się najlepiej
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie na wiele lat jest Twoją obsesją i rozumiesz jej znaczenie
  • Posiadasz łatwość w nawiązywaniu relacji z klientami i świetnie komunikujesz się z ludźmi
  • Chętnie się uczysz, jesteś osobą mega otwartą na świat, cechuje Cię wysoka etyka zawodowa
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Kolor szary nie jest Twoją ulubioną barwą

To oferujemy

  • Bardzo wysokie wynagrodzenie bez górnego limitu, ale mamy warunek:
  • Aby dla nas pracować musisz chcieć zarabiać minimum 10 000 zł miesięcznie, na początek
  • Transparenty i uczciwy system wynagrodzeń promujący najlepszych
  • Uczciwe i mega zyskowne produkty, o które klienci będą Cię prosić by im sprzedać
  • Najbardziej zaawansowane i niespotykane w Polsce narzędzia pracy w tym autorskie systemy eksperckie znacznie ułatwiające pozyskiwanie klientów i codzienną pracę.
  • Kompletne szkolenia produktowe i z najnowszych zaawansowanych technik sprzedażowych.
  • Jeśli myślisz, że już dużo wiesz o sprzedaży to zobaczysz o ile jeszcze można poprawić swój warsztat
  • Pełne i realne wsparcie merytoryczne ze strony wyspecjalizowanej, profesjonalnej kadry managerskiej
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach sprzedażowych firmy
  • Udział w budowaniu przewag konkurencyjnych naszych klientów - zmienianiu Polski na lepsze
  • Brak nonsensów wielkich korpo oraz szybką ścieżkę decyzyjną
  • Wsparcie skutecznego Call Center w umawianiu spotkań
  • Otwartość na Twoje pomysły i inicjatywy
  • Współpracę na lata w jedynej branży jaka nie zna nigdy i nigdy nie znała kryzysu
  • Konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami
  • Stabilność największej firmy zajmującej się efektywnością biznesu. Z nami Twoje zarobki co roku mogą się zwiększać o rząd wielkości!

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony towarowe
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Experts Sp. z o.o.

Experts jest w Polsce pionierem rozwiązań dotyczących efektywności biznesu.

Dla firm nieustannie szukamy możliwości kreowania zysku, tworzenia przewag konkurencyjnych oraz eliminacji lub ograniczania strat z działalności.

Naszą obsesją jest ciągłe szukanie wartości dodanych czyli najlepszych rozwiązań dla klienta jakie dziś daje rynek. Tworzymy unikatowe synergie między różnymi branżami i produktami. W zakresie energetyki Experts reprezentuje w Polsce Grupę Kapitałową Innogy-E.ON - największą firmę energetyczną w Europie z 50 mld euro obrotu, obsługującej ponad 6 mln Klientów w Polsce i wytwarzającej więcej prądu niż cała Polska zużywa. Jesteśmy ekspertami zarówno w kwestiach sprzedażowych jak i energetycznych łącznie z zaawansowaną energetyką odnawialną. Nasz zespół tworzą osoby energiczne, ambitne, najlepsze w branży, dla których sprzedaż nie ma tajemnic i nie zna granic oraz sprawia niesamowitą dumę i frajdę. U klientów generujemy ogromne zyski tam gdzie inni widzą koszty!

Jeśli to jest też twoje DNA to najpierw aplikuj do nas a następnie przekonaj nas, że to właśnie Ty zasługujesz na szansę u nas!

Aktualne oferty pracodawcy
kujawsko-pomorskie

Doradca ds. efektywności biznesu, Aleksandrów Kujawski