Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. efektywności biznesu

  • Andrychów, Bochnia, Gorlice, Kęty, Kraków, Libiąż, Myślenice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Skawina, Tarnów, Trzebinia, Wadowice, Wieliczka, Zakopane, Chrzanów, małopolskie
  • Specjalista
  • 12.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "U nas zarobisz nawet 35% więcej niż u konkurencji dzięki synergii najlepszych rozwiązań dla klienta! Po prostu mając niespotykane gdzie indziej rozwiązania sprzedaje się dużo łatwiej! Klienci sami chcą byśmy im pomogli a w tym jesteśmy prawdopodobnie najlepsi w Polsce!"

    Experts jest w Polsce pionierem rozwiązań dotyczących efektywności biznesu. Dla firm nieustannie szukamy możliwości ograniczania strat, tworzenia przewag konkurencyjnych oraz nawet ponadprzeciętnego zarabiania wcześniej nieosiąganego! Naszą obsesją jest ciągłe szukanie wartości dodanych - najlepszych rozwiązań oraz doradzanie jakie szanse dziś daje rynek. Tworzymy unikatowe synergie między różnymi branżami. W zakresie energetyki Experts reprezentuje w Polsce Grupę Kapitałową Innogy - jedną z największych firm energetycznych w Europie z 50 mld euro obrotu, obsługującej ponad 6 mln Klientów w Polsce i wytwarzającej więcej prądu niż cała Polska zużywa. Jesteśmy ekspertami zarówno w kwestiach sprzedażowych jak i energetycznych łącznie z zaawansowaną energetyką odnawialną. Nasz zespół tworzą osoby energiczne, ambitne, najlepsze w branży, dla których sprzedaż nie ma tajemnic i nie zna granic oraz sprawia niesamowitą dumę i frajdę. U klientów generujemy ogromne zyski tam gdzie inni widzą koszty!

    Jeśli to jest też twoje DNA to aplikuj!

    Miejsce pracy: Andrychów, Bochnia, Gorlice, Kęty, Kraków, Libiąż, Myślenice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Skawina, Tarnów, Trzebinia, Wadowice, Wieliczka, Zakopane, Chrzanów
    Nr ref.: EX województwo/Miasto

    Opis stanowiska:

    • Doradztwo oraz aktywna sprzedaż energii elektrycznej i gazu dla klientów z sektora B2B
    • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami poprzez najlepszą obsługę na rynku
    • Doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów związanych z energią elektryczną i gazem
    • Ciągłe wyprzedzanie konkurencji poprzez oferowanie Klientowi więcej i lepiej niż konkurenci
    • Na podstawie naszych unikalnych rozwiązań pomaganie klientowi w jego biznesie
    • Dopasowywanie wysoce zyskownych rozwiązań energii odnawialnej pod potrzeby klienta
    Wymagania:
    • Musisz kochać rywalizację, pragnąć być najlepszym oraz uwielbiać pracę w terenie
    • Obsługa klienta przez wiele lat to musi być Twoja obsesja!
    • Chęć zarabiania więcej niż inni i determinacja do bycia najlepszym - sprzedaż musi być twoim żywiołem
    • Łatwość w nawiązywaniu relacji z klientam oraz doświadczenie w aktywnej sprzedaży
    • Chęć uczenia się nowych rzeczy, otwartość, wysoka etyka zawodowa
    • Prawo jazdy kat. B
    Oferujemy:
    • Bardzo wysokie wynagrodzenie bez górnego limitu, ale mamy warunek:
      Aby dla nas pracować musisz chcieć zarabiać minimum 10 000 zł miesięcznie
    • Transparenty i uczciwy system wynagrodzeń promujący najlepszych
    • Kompletne szkolenia produktowe i z najnowszych zaawansowanych technik sprzedażowych.
      Jeśli myślisz, że już dużo wiesz o sprzedaży to zobaczysz o ile jeszcze można poprawić swój warsztat
    • Realne wsparcie merytoryczne ze strony wyspecjalizowanej, profesjonalnej kadry managerskiej
    • Najbardziej zaawansowane narzędzia pracy w krajowej energetyce
    • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach sprzedażowych firmy
    • Udział w budowaniu przewag konkurencyjnych naszych klientów - zmienianiu Polski na lepsze
    • Brak nonsensów wielkich korpo oraz szybką ścieżkę decyzyjną
    • Wsparcie skutecznego Call Center w umawianiu spotkań
    • Konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami
    Jesteś najlepszy w swojej firmie? Chcesz zarabiać więcej? Chcesz zmieniać świat?
    Przyjmij wyzwanie i aplikuj do nas!
    Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł