Ta oferta pracy jest nieaktualna od 105 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. energetycznych

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 06.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IPK Sp. z o.o.

    IPK sp. z o. o. Doradztwo Personalne prowadzi rekrutacje dla polskich i zagranicznych firm z różnych
    branż na wszystkie poziomy stanowisk.

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Numer referencyjny: DE/02/18

    Opis stanowiska:

    • utrzymywanie roboczych kontaktów z klientami firmy (właściciele oraz zarządcy nieruchomości)
    • prezentowanie informacji technicznych dotyczących oferowanych przez firmę usług
    • prowadzenie szkoleń (dla klientów) dotyczących korzystania z oprogramowania informatycznego świadczonych usług
    • współpraca z działem technicznym firmy w Polsce i za granicą

    Wymagania:

    • znajomość zagadnień ciepłownictwa
    • wykształcenie wyższe - preferowane techniczne
    • dobra znajomość j. angielskiego
    • doświadczenie lub ogólna orientacja w zagadnieniach związanych z zarządzaniem budynkami komercyjnymi lub mieszkalnymi
    • gotowość do odbywania podróży służbowych

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w niewielkim zespole, w solidnej, międzynarodowej Firmie w nowoczesnej, rozwijającej się specjalności i branży
    • Ofertę kierujemy do osób ambitnych, dynamicznych i otwartych na zdobywanie nowej wiedzy i doświadczenia. Oferujemy możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, ciekawe produkty wraz z wsparciem marketingowym.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.