Oferta pracy

Doradca ds. energii i gazu (k/m)

Axpo Polska Sp z o. o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż i negocjacje innowacyjnych produktów energetycznych i gazowych dla małych i średnich firm

  • Przygotowanie analiz i propozycji ofertowych dla klientów biznesowych

  • Odpowiedni dobór usług dodatkowych optymalizujących zużycie energii

  • Dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta

  • Raportowanie wyników sprzedaży

  • Uczestnictwo w rozwoju i budowaniu marki Ekomal za pośrednictwem sprzedaży produktów Axpo

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży produktów/usług do klienta biznesowego lub indywidualnego – znajomość branży energetycznej będzie Twoim dodatkowym atutem

  • Wiedza z zakresu sprzedaży bezpośredniej oraz obsługi klienta

  • Wysoka kultura osobista oraz „orientacja na Klienta” i jego potrzeby

  • Umiejętność zbudowania trwałej relacji biznesowej

  • Doświadczenie i zdolności negocjacyjne

  • Aktywne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B

  • Wynagrodzenie podstawowe z atrakcyjnym systemem prowizyjnym

  • Niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop

  • Samochód służbowy po pozytywnym przejściu okresu próbnego

  • Szkolenia z zakresu sprzedaży energii i gazu

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury Ekomal (Autoryzowany Partner Axpo)

Axpo Polska Sp. z o.o. rozwija sprzedaż energii i gazu w oparciu o sieć Autoryzowanych Parterów Biznesowych, którzy za cel stawiają dbałość o swoich klientów oraz dzielą z nami wartość jaką jest szacunek do środowiska i ograniczenie zanieczyszczenia powietrza.

Powyższa rekrutacja prowadzona jest dla firmy Ekomal, specjalizującej się w doradztwie energetycznym dla biznesu i będącej od 2020 roku Autoryzowanym Partnerem Axpo.

Przewiń do profilu firmy