Doradca ds. energii i gazu (k/m)

Axpo Polska Sp z o. o.O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 21 sie 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż i negocjacje innowacyjnych produktów z sektora energii i gazu

  • przygotowanie analiz i propozycji ofertowych dla klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw

  • odpowiedni dobór do klienta usług dodatkowych optymalizujących jego zużycie energii

  • sprzedaż ekologicznych rozwiązań dla biznesu tj. instalacje fotowoltaiczne, oświetlenie LED, stacje ładowania pojazdów elektrycznych

  • dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta

  • raportowanie wyników sprzedaży

  • uczestnictwo w rozwoju i budowaniu marki Axpo na polskim rynku

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży produktów/usług do klienta biznesowego lub indywidualnego – jeśli był to sektor energii lub gazu będzie to Twój dodatkowy atut

  • wiedzę z zakresu sprzedaży bezpośredniej oraz obsługi klienta

  • wysoką kulturę osobistą i wiedzą co oznacza „orientacja na klienta”

  • umiejętność zbudowania trwałej relacji biznesowej

  • doświadczenie i zdolności negocjacyjne

  • aktywne prawo jazdy kategorii B

Axpo Polska Sp z o. o.

Axpo jest szwajcarską grupą, która łączy w sobie doświadczenie i pasję ponad 4200 pracowników w całej Europie i USA. Zajmujemy się sprzedażą energii oraz optymalizowaniem jej zużycia u polskich przedsiębiorców. Jesteśmy jedną z największych i wielokrotnie nagrodzonych firm obrotu energią w Europie oraz liderem w zakresie energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych. Poszukujemy ludzi, którzy pełni zaangażowania razem z nami chcą rozwijać rynek energii w Polsce i zmieniać spojrzenie polskich przedsiębiorców na energię.

Przewiń do profilu firmy

Stanowisko Doradca ds. energii i gazu dedykowane dla naszych Strategicznych Partnerów w sprzedaży.