Oferta pracy

Doradca ds. Energii Odnawialnej

KWARTZ sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

KWARTZ jest dostawcą instalacji fotowoltaicznych, złożonych z najlepszych na rynku komponentów. Sprawiamy, że każdego roku, dzień po dniu, nasi Klienci mogą przetwarzać światło słoneczne w energię elektryczną. Nasza oferta kierowana jest zarówno do klienta indywidualnego, gospodarstw rolnych oraz firm, a także do inwestorów zainteresowanych budową farm fotowoltaicznych. W KWARTZ dajemy Klientowi pełne wsparcie na każdym etapie procesu zakupowego, począwszy od doradztwa, finansowania, profesjonalnego montażu oraz obsługi serwisowej, a także opieki posprzedażowej.

KWARTZ to przede wszystkim ludzie – jesteśmy młodym, zgranym i prężnie działającym zespołem, który pracuje z pasją, zaangażowaniem i wielką energią! Naszym celem jest tworzenie zielonych przedsiębiorstw i domów, niezależnych energetycznie.

Budujemy z myślą o przyszłych pokoleniach. Dołącz do nas i bądź #PozytywnieNaładowany!

Nasza oferta dla Ciebie:

  • Przejrzyste warunki współpracy
  • Najwyższa prowizja na rynku: 10% wartości netto podpisanych umów
  • Współpraca w oparciu o umowę B2B lub umowę zlecenie
  • Nagrody dla najlepszych Doradców
  • Najlepszym Doradcom opłacimy wybrane auto
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i produktowe
  • Wsparcie Centrali Kwartz na każdym etapie sprzedaży
  • Minimum kwestii administracyjnych i maksimum pracy w terenie
  • Świetny produkt - najlepsze komponenty, najdłuższa gwarancja na rynku, darmowe ubezpieczenie, elastyczne finansowanie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szansa na zbudowanie i zarządzanie własnym zespołem sprzedażowym

Zadania dla Ciebie:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych i indywidualnych
  • Doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych i odnawialnych źródeł energii
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych i zawieranie umów z klientami
  • Współpraca z Działem Realizacji Kwartz

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • Doświadczenie w sprzedaży, w branżach takich jak odnawialne źródła energii, sprzedaż usług budowlanych, ubezpieczeniowa, bankowa itp.
  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe – pokaż nam co potrafisz J
  • Zapał do pracy, nastawienie na realizację celu i wyników sprzedażowych
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne – łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami i umiejętność docierania do klientów
  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy, samodzielność
  • Dążenie do rozwoju

Aplikuj – czekamy na Ciebie! Dołącz do nas i bądź #PozytywnieNaładowany!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy