Logo Pracuj.pl

Doradca ds. Energii Odnawialnej .KWARTZ

KWARTZ sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klientów biznesowych i indywidualnych;
  • prowadzenie negocjacji handlowych i prezentacji;
  • przygotowywanie ofert na wybrane produkty (instalacje PV, pompy ciepła, magazyny energii);
  • zapewnianie najwyższego poziomu obsługi Klienta;
  • możliwość budowania własnego zespołu sprzedażowego.

Nasze wymagania

  • otrzymasz samochód służbowy do dyspozycji więc potrzebujesz prawa jazdy kat. B;
  • możesz liczyć na leady więc ważna jest dla nas odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • niezbędne będą wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność budowania relacji;
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży OZE i umiejętność samodzielnego docierania do Klientów - my zapewnimy najlepsze ekipy montażowe.

Mile widziane

  • poparta wynikami skuteczność w finalizowaniu umów;
  • znajomość regionalnych firm.

To oferujemy

  • rozpoznawalny produkt - pracujemy w firmie o ugruntowanej pozycji, obecnej na rynku od 10 lat;
  • narzędzia - oferujemy samochód służbowy z silnikiem hybrydowym i kartę paliwową;
  • wynagrodzenie prowizyjne - oferujemy najwyższą prowizję na rynku, bez górnych limitów i atrakcyjne ceny oferowanych usług;
  • dostęp do bazy Klientów - gwarantujemy leady najwyższej jakości oraz sprawną realizację wszystkich sprzedanych przez Ciebie inwestycji indywidualnych i biznesowych;
  • bezpłatne szkolenia online - zapewnimy Ci pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych z wewnętrznymi trenerami przez pierwsze miesiące współpracy;
  • maksimum pracy w terenie - możesz liczyć na minimum kwestii administracyjnych, wsparcie działu realizacji i sprawdzone ekipy monterskie;
  • szukamy kogoś na lata, nie na “chwilę” - oferujemy pracę pełną wyzwań z możliwością ciągłego rozwoju.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • ryczałt na paliwo
  • program rekomendacji pracowników

Nasz system wynagrodzeń

  • Najwyższa prowizja na rynku;
  • Wynagrodzenie bez górnych limitów;
  • Premie i nagrody za wyniki.

.KWARTZ od 2012 r. jest dostawcą instalacji fotowoltaicznych. Aplikuj – czekamy na Ciebie! Dołącz do nas i bądź #PozytywnieNaładowany!

Doradca ds. Energii Odnawialnej .KWARTZ, lubelskie