Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Energii Odnawialnej .KWARTZ - Partner

KWARTZ sp. z o.o.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klientów indywidualnych, MŚP i rolników;

  • prowadzenie negocjacji handlowych i prezentacji;

  • przygotowywanie oferty na wybrane produkty (instalacje PV, pompy ciepła, magazyny energii);

  • zapewnianie najwyższego poziomu obsługi Klienta;

  • dbanie o dobre relacje z Klientami;

  • rozwijanie kompetencji sprzedażowych;

  • możliwość zbudowania własnego zespołu.

Nasze wymagania

  • motywacja, nastawienie na realizację celu i wyników sprzedażowych;

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne – łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami i umiejętność docierania do Klientów;

  • umiejętność planowania i organizacji własnej pracy, samodzielność;

  • dążenie do rozwoju.

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży instalacji PV

To oferujemy

  • pracujemy w firmie o ugruntowanej pozycji, obecnej na rynku od 9 lat;

  • oferujemy samochód służbowy z silnikiem hybrydowym i kartę paliwową;

  • oferujemy najwyższą prowizję na rynku, bez górnych limitów i atrakcyjne ceny oferowanych usług;

  • gwarantujemy leady najwyższej jakości oraz sprawną realizację wszystkich sprzedanych przez Ciebie inwestycji indywidualnych i biznesowych;

  • zapewnimy Ci pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych z wewnętrznymi trenerami przez pierwsze miesiące współpracy;

  • możesz liczyć na minimum kwestii administracyjnych i maksimum pracy w terenie;

  • oferujemy pracę pełną wyzwań z możliwością ciągłego rozwoju (szukamy kogoś na lata, nie na “chwilę”);

  • pracuje z nami mnóstwo świetnych ludzi!

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

.KWARTZ od 2012 r. jest dostawcą instalacji fotowoltaicznych. Mamy świetny produkt – najlepsze komponenty, najdłuższą gwarancję na rynku, darmowe ubezpieczenie i elastyczne warunki finansowania. Zwróć uwagę na nasz kapitał zakładowy i zrealizowane inwestycje. To z tego powodu Klienci wybierają .KWARTZ i otwierają drzwi przed naszymi Doradcami.

Aplikuj – czekamy na Ciebie! Dołącz do nas i bądź #PozytywnieNaładowany!

Przewiń do profilu firmy

Nasz system wynagrodzeń

  • Najwyższa prowizja na rynku;

  • Wynagrodzenie bez górnych limitów;

  • Premie i nagrody za wyniki.