Logo Pracuj.pl

Doradca ds. Energii Odnawialnej .KWARTZ - Partner

KWARTZ sp. z o.o.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klientów indywidualnych, MŚP i rolników;
  • prowadzenie negocjacji handlowych i prezentacji;
  • przygotowywanie oferty na wybrane produkty (instalacje PV, pompy ciepła, magazyny energii);
  • zapewnianie najwyższego poziomu obsługi Klienta;
  • dbanie o dobre relacje z Klientami;
  • rozwijanie kompetencji sprzedażowych;
  • możliwość zbudowania własnego zespołu.

Nasze wymagania

  • motywacja, nastawienie na realizację celu i wyników sprzedażowych;
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne – łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami i umiejętność docierania do Klientów;
  • umiejętność planowania i organizacji własnej pracy, samodzielność;
  • dążenie do rozwoju.

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży instalacji PV

To oferujemy

  • pracujemy w firmie o ugruntowanej pozycji, obecnej na rynku od 9 lat;
  • oferujemy samochód służbowy z silnikiem hybrydowym i kartę paliwową;
  • oferujemy najwyższą prowizję na rynku, bez górnych limitów i atrakcyjne ceny oferowanych usług;
  • gwarantujemy leady najwyższej jakości oraz sprawną realizację wszystkich sprzedanych przez Ciebie inwestycji indywidualnych i biznesowych;
  • zapewnimy Ci pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych z wewnętrznymi trenerami przez pierwsze miesiące współpracy;
  • możesz liczyć na minimum kwestii administracyjnych i maksimum pracy w terenie;
  • oferujemy pracę pełną wyzwań z możliwością ciągłego rozwoju (szukamy kogoś na lata, nie na “chwilę”);
  • pracuje z nami mnóstwo świetnych ludzi!

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • ryczałt na paliwo
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników

.KWARTZ od 2012 r. jest dostawcą instalacji fotowoltaicznych. Mamy świetny produkt – najlepsze komponenty, najdłuższą gwarancję na rynku, darmowe ubezpieczenie i elastyczne warunki finansowania. Zwróć uwagę na nasz kapitał zakładowy i zrealizowane inwestycje. To z tego powodu Klienci wybierają .KWARTZ i otwierają drzwi przed naszymi Doradcami.

Aplikuj – czekamy na Ciebie! Dołącz do nas i bądź #PozytywnieNaładowany!

Nasz system wynagrodzeń

  • Najwyższa prowizja na rynku;
  • Wynagrodzenie bez górnych limitów;
  • Premie i nagrody za wyniki.

Doradca ds. Energii Odnawialnej .KWARTZ - Partner, śląskie