Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U. UE L z 2016r. Nr 119/1), zwanego dalej „Rozporządzeniem” lub „RODO”, Polska Fundacja Przedsiębiorczości mająca siedzibę pod adresem: ul. Monte Cassino 32, 70-466 Szczecin, numer telefonu: 91 312 92 16, numer faksu: 91 312 92 01, adres email: [email protected] informuje, że jest administratorem Pani/Pana danych osobowych. Klauzula informacyjna Administratora danych osobowych znajduje się na stronie internetowej Fundacji: www.pfp.com.pl
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. finansowania przedsiębiorstw

Polska Fundacja Przedsiębiorczości

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne promowanie usług i wizerunku fundacji, profesjonalna obsługa klienta, budowanie trwałych relacji z klientami, partnerami biznesowymi, regionalnymi agendami samorządowymi

  • Sprzedaż pożyczek dla klientów z sektora MŚP finansowanych ze środków unijnych, rządowych, regionalnych

  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie oddziału

  • Odpowiedzialność za budowanie bardzo dobrego jakościowo portfela pożyczek dla przedsiębiorców

  • Kompleksowa obsługa procesu udzielania pożyczek (także w zakresie oceny zdolności do spłaty pożyczki)

  • Monitorowanie portfela pożyczkowego

Nasze wymagania

  • Doskonała znajomość sektora MŚP na lokalnych rynkach

  • Silna motywacja i aktywność w docieraniu do lokalnych firm

  • Znajomość specyfiki finansowania przedsiębiorstw

  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w instytucji działającej w obszarze finansowania przedsiębiorstw

  • Odpowiedzialność, umiejętności analityczne, skrupulatność w przygotowywaniu dokumentów

  • Samodzielność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu ekonomii lub prawa), dopuszczalne licencjackie

  • Znajomość pakietu MS Office, prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w udzielaniu przedsiębiorcom zwrotnego wsparcia finansowego ze środków Funduszy Unijnych

  • Doświadczenie w obszarze analizy ryzyka kredytowego/pożyczkowego (tj. znajomość oceny zdolności kredytowej/pożyczkowej przedsiębiorstwa)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system motywacyjny

  • Misja! Wspieramy rozwój firm, towarzyszymy im w rozwoju, pomagamy w trudnych chwilach

  • Rozwój osobisty - nowe kompetencje, ścieżka kariery, uczestniczenie w dynamicznym rozwoju działalności fundacji

  • Duża samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego,

  • Praca w zespole - korzystanie z doświadczeń osób z innych oddziałów

  • Prywatna opieka medyczna

Polska Fundacja Przedsiębiorczości od ponad 20 lat wspiera i towarzyszy w rozwoju mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom. Pośredniczymy w udzielaniu firmom różnego rodzaju pożyczek, w ramach projektów unijnych, rządowych, regionalnych.

Rozwijamy swoją działalność i poszukujemy pracownika do naszego oddziału w Kielcach.

Jeżeli lubisz kontakty z ludźmi, chciałbyś pomagać firmom w rozwoju, marzysz o pracy z misją zapraszamy do naszej fundacji!

Przewiń do profilu firmy