Doradca ds. finansowania samochodów (działalność gospodarcza)

Santander Consumer Bank SA

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów kredytowych, leasingowych i ubezpieczeniowych związanych z finansowaniem zakupu pojazdów,

  • obsługa wniosków oraz sporządzanie dokumentów kredytowych i leasingowych,

  • pozyskiwanie nowych oraz budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami i Partnerami Handlowymi.

Nasze wymagania

  • posiadanie umiejętności sprzedaży produktów finansowych oraz udzielania kompetentnej informacji odnośnie tych produktów,

  • umiejętność słuchania i nastawienie na realizację potrzeb Klienta w tym dopasowanie produktu finansowego spełniającego oczekiwania Klienta,

  • nastawienie na realizację celów, kreatywność i poszukiwanie alternatywnych rozwiązań w niestandardowych sytuacjach,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i umiejętność budowania relacji z Klientami, Partnerami Handlowymi oraz i jednostkami wewnętrznymi Spółki zaangażowanymi w proces obsługi produktów finansowych,

  • wiedza z zakresu usług finansowych w szczególności przygotowywania dokumentacji i procesowania wniosków o finansowanie zakupu samochodu,

  • prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • niekaralność,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość rynku motoryzacyjnego oraz specyfiki zawierania umów w kanałach zdalnych,

  • doświadczenie w obszarze finansowania samochodów używanych.

To oferujemy

  • zawarcie umowy B2B,

  • wynagrodzenie ściśle powiązane z osiąganymi wynikami,

  • gwarantowany poziom wynagrodzenia w pierwszych 3 miesiącach współpracy,

  • wsparcie w prowadzeniu działalności gospodarczej,

  • szkolenia produktowe, wsparcie merytoryczne i opiekę mentora,

  • pracę w zespole profesjonalistów, nastawionych na jakość obsługi oraz innowacyjne rozwiązania.

Etapy rekrutacji
1

Selekcja CV

2

Wywiad telefoniczny

3

Spotkanie z HR i przyszłym przełożonym

4

Informacja zwrotna

Santander Consumer Bank to lider na rynku consumer finance w Polsce. Oferujemy kredyty na zakup towarów i usług, gotówkowe, karty kredytowe, różne formy finansowania zakupu samochodu oraz lokaty terminowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Posiadamy także różnorodne rozwiązania ubezpieczeniowe oraz kredyty gospodarcze przygotowane dla dealerów i komisów samochodowych. Od 12 lat jesteśmy częścią hiszpańskiej Grupy Santander, do której w Polsce należy również Santander Bank Polska (do września: Bank Zachodni WBK)

W 2020 roku po raz kolejny uzyskaliśmy prestiżowy tytuł Top Employer przyznany przez Top Employers Institute.

Więcej informacji o nas znajdziesz na naszym profilu.

Przewiń do profilu firmy