Logo Pracuj.pl

Doradca ds. fotowoltaiki

ALIANS Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
3 000–5 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
3 000–5 000
netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalnie doradztwo w zarządzaniu kosztami energii elektrycznej.
  • Aktywne pozyskiwanie klientów.
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami.
  • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia i sukcesów w sprzedaży bezpośredniej.
  • Doświadczenie w branży OZE i/ lub sprzedaży energii elektrycznej lub gazu.
  • Umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży.
  • Zorientowanie na cel i zaangażowanie.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe + bardzo wysokie prowizje.
  • Najkrótsze terminy realizacji montażu – gwarancja 10 dni (rekompensata 100zł dla klienta za każdy dzień zwłoki).
  • Wsparcie doświadczonego szkoleniowca w terenie.
  • Wsparcie Działu Technicznego i Wsparcia Sprzedaży.
  • Kompleksową obsługę klienta od A do Z (finasowanie, projektowanie instalacji, montaż, dotacje/ulgi, zgłoszenie OSD).
  • Własne ekipy montażowe na terenie całego kraju i magazyny komponentów.
  • Oferta produktów dodatkowych (pompy ciepła, klimatyzacja, oświetlenie).
  • Skutecznym Przedstawicielom umawiamy spotkania.
  • Auto służbowe i nowoczesne narzędzia pracy.
  • Umowę o pracę lub kontrakt b2b.
  • Pełne wsparcie doświadczonego managera.
  • Energiczny zespół i awans dla najlepszych.
  • Konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami.

O nas

Firma z branży OZE dostarczająca kompleksowe rozwiązania elektrowni fotowoltaicznych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Nr 1 rynku fotowoltaiki wg. serwisów branżowych Optimal Energy i Enerad.pl

Doradca ds. fotowoltaiki, dolnośląskie