Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. fotowoltaiki i systemów grzewczych

VOTUM ENERGY S.A. O firmie

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych oraz biznesowych

  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła

  • Dobór mikroinstalacji i pomp ciepła uwzględniających potrzeby Klienta

  • Obsługa posprzedażowa Klientów

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Zdolność budowania i utrzymywania relacji z Klientami

  • Umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem

Mile widziane

  • Podstawowa wiedza techniczna

To oferujemy

  • Elastyczny system wynagrodzeń, w tym wariant prowizyjny bez górnej granicy

  • Umowę o współpracę (B2B lub umowa zlecenie)

  • Wsparcie merytoryczne oraz rozbudowany pakiet szkoleń, które przygotują cię do pracy

  • Wsparcie w dotarciu do Klienta oraz możliwość skorzystania z dostępnej bazy potencjalnych Klientów

  • Możliwość dostępu do aplikacji ułatwiających efektywną sprzedaż

VOTUM ENERGY S.A.

Votum Energy S.A. to spółka, której ambicją jest zostanie liderem rynku odnawialnych źródeł energii. Zajmujemy się doradztwem, sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła dla Klientów indywidualnych i biznesowych.

Współpracujemy z najbardziej renomowanymi producentami paneli fotowoltaicznych oraz pomp ciepła.

Przewiń do profilu firmy

Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na:

  • WSPARCIE doświadczonych managerów, sprzedawców oraz zespołu administracji Votum Energy

  • SZKOLENIA, które przygotują Cię do pracy

  • JASNE ZASADY: przejrzysta ścieżka kariery i elastyczne formy zatrudnienia