Logo Pracuj.pl

Doradca ds. fotowoltaiki i systemów grzewczych

VOTUM ENERGY S.A.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych oraz biznesowych
  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła
  • Dobór mikroinstalacji i pomp ciepła uwzględniających potrzeby Klienta
  • Obsługa posprzedażowa Klientów

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii B
  • Zdolność budowania i utrzymywania relacji z Klientami
  • Umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem

Mile widziane

  • Podstawowa wiedza techniczna

To oferujemy

  • Elastyczny system wynagrodzeń, w tym wariant prowizyjny bez górnej granicy
  • Umowę o współpracę (B2B lub umowa zlecenie)
  • Wsparcie merytoryczne oraz rozbudowany pakiet szkoleń, które przygotują cię do pracy
  • Wsparcie w dotarciu do Klienta oraz możliwość skorzystania z dostępnej bazy potencjalnych Klientów
  • Możliwość dostępu do aplikacji ułatwiających efektywną sprzedaż

VOTUM ENERGY S.A.

Votum Energy S.A. to spółka, której ambicją jest zostanie liderem rynku odnawialnych źródeł energii. Zajmujemy się doradztwem, sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła dla Klientów indywidualnych i biznesowych.

Współpracujemy z najbardziej renomowanymi producentami paneli fotowoltaicznych oraz pomp ciepła.

Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na:

  • WSPARCIE doświadczonych managerów, sprzedawców oraz zespołu administracji Votum Energy
  • SZKOLENIA, które przygotują Cię do pracy
  • JASNE ZASADY: przejrzysta ścieżka kariery i elastyczne formy zatrudnienia

ZOBACZ NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!

Doradca ds. fotowoltaiki i systemów grzewczych, zachodniopomorskie