Logo Pracuj.pl

Doradca ds. Fotowoltaiki (klient Agro)

SolarSpot Sp. z o.o.O firmie

  • Jelenia Góra
    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne pozyskiwanie klientów biznesowych z sektora Agrobiznesowego na instalacje fotowoltaiczne
  • doradztwo dla klientów w zakresie odnawialnych źródeł energii
  • negocjowanie warunków umowy oraz koordynacja formalności z tym związanych
  • współpraca z działami projektów, instalacji i administracji w zakresie prawidłowej realizacji umowy dla klienta
  • realizowanie celów sprzedażowych
  • budowanie nowej bazy klientów

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w pozyskiwaniu klientów metodami aktywnymi oraz sprzedaży bezpośredniej do klienta biznesowego
  • zdobyłeś doświadczenie w sprzedaży do segmentu Agro oraz posiadasz własną bazę klientów z tego segmentu
  • w umiejętny sposób docierasz do sedna potrzeb klientów
  • masz doświadczenie w pracy z gotowymi bazami klientów oraz wiesz, jak efektywnie je wykorzystywać
  • posiadasz podstawową wiedzę z zakresu odnawialnych źródeł energii
  • wiesz, jak finalizować umowy oraz pracować z klientami niezdecydowanymi
  • skutecznie umawiasz spotkania handlowe a kiedy trzeba potrafisz dotrzeć do klienta bez wcześniejszego umówienia się
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie - nasi najlepsi doradcy zarabiają 15.000 – 20.000 złotych miesięcznie
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód i karta floty) – nie musisz się zastanawiać, czym dojedziesz do klienta
  • szkolenia wstępne oraz cykliczne – dbamy, abyś był wyposażony w niezbędną wiedzę i dobre argumenty sprzedażowe
  • dowolną formę współpracy (kontrakt B2B lub umowa zlecenia) – sam wybierasz, co wolisz
  • dobry suport w postaci zespołu pre-sales, projektowego i administracji – w każdej chwili możesz liczyć na ich pomoc
  • elastyczne godziny pracy – Ty decydujesz, kiedy docierasz do swoich klientów
  • możliwość rozwoju w kierunku Team Leadera – jeśli masz aspiracje związane z zarządzaniem i umiejętności w tym zakresie, otwiera się przed Toba droga awansu

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji

1

Spotkanie z Managerem i HR (w siedzibie firmy lub online)

SolarSpot Sp. z o.o.

SolarSpot – wiodąca firma na rynku odnawialnych źródeł energii, dostarczająca nowoczesne produkty energetyczne dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, szuka ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do udziału w ekspansji rozwiązań OZE na polskim rynku.

Doradca ds. Fotowoltaiki (klient Agro), Jelenia Góra