Oferta pracy

Doradca ds. Fotowoltaiki

Salvis ExpertO firmie

Salvis Expert

Kuklińskiego 17

Kraków

Salvis Expert prowadzi sprzedaż i montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski.
Fotowoltaika- to nie tylko nasza praca, to również nasza pasja, dlatego każdego dnia poszerzamy swoją wiedze o nowe rozwiązania tak aby dostarczać naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Zadania na stanowisku:

  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych poprzez aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz obsługę zapytań ofertowych
  • Kompleksowe doradztwo energetyczne skierowane do Klientów indywidualnych oraz biznesowych
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
  • Realizowanie celów sprzedażowych i raportowanie wyników
  • Współprace z innymi działami firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie w branży OZE lub pokrewnej (np. energetyka, elektryka)
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży i mobilnej pracy w terenie
  • Dużym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży do klienta końcowego (B2C)
  • Determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów i silna motywacja do pracy
  • Czynne prawo jazdy kat .B
  • Umiejętność obsługi komputera (poczta elektroniczna, MS Office)
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
  • Gotowość do współpracy na zasadach B2B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system prowizyjny
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijające się firmie
  • Samochód służbowy oraz wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Profesjonalne szkolenia
  • Wsparcie marketingowo–produktowe
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju w strukturach firmy
  • Zadaniowy czas pracy
  • Wsparcie Managera i dostępność biura

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy