Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Fotowoltaiki

GREEN MARK sp. z o.o.

  • łódzkie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą specjalizującą się w rozwiązaniach z zakresu instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz klimatyzacji zarówno dla gospodarstw domowych, jak i przedsiębiorstw. Dzięki współpracy wielu doświadczonych ekspertów nasze rozwiązania są kompleksowe i wykonane na najwyższym poziomie. Jesteśmy dedykowanym Partnerem największej firmy w Polsce branży elektrotechnicznej, działającej na rynku od 1990 roku. O najlepszy poziom obsługi Klienta dba prawie 600 pracowników w ponad 80 hurtowniach i oddziałach w Polsce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, rozbudowanej logistyce i najwyższej jakości komponentom, jest niekwestionowanym liderem na polskim rynku. Teraz mamy przyjemność rozbudowywać razem z nimi najszybciej rozwijającą się gałąź polskiego rynku OZE – fotowoltaiki.

Aktualnie poszukujemy aktywnych doradców do długofalowej współpracy na terenie całej Polski. Działamy w branży OZE skupiając się na rozwiązaniach fotowoltaicznych w oparciu o produkty renomowanych producentów.  Jeżeli masz już doświadczenie w tym segmencie i poszukujesz Partnera Biznesowego, który ceni sobie dobrą jakość współpracy to być może poniższe ogłoszenie jest skierowane właśnie do Ciebie!

Pragniemy Ciebie poznać jeżeli:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy z Klientem
  • Masz doświadczenie w prowadzeniu zespołu sprzedażowego lub obecnie takim zarządzasz (opcjonalnie)
  • Wiesz, że w sprzedaży instalacji fotowoltaicznych czas to pieniądz dla obu stron
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś mobilny
  • Jesteś osobą konsekwentną w działaniu
  • Jesteś w pełni dyspozycyjny od poniedziałku do piątku
  • Dbasz o wysokie standardy w pracy z Klientem – wspólnie tworzymy markę
  • Interesuje Cię długoterminowa współpraca
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego portfela Klientów.

Twoje główne zadania to:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Realizowanie umówionych przez Firmę spotkań z Klientami
  • Budowanie stałych relacji z Klientem
  • Przygotowywanie ofert handlowych (zgodnie ze standardami Firmy)
  • Zawieranie umów handlowych zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi
  • Prowadzenie negocjacji i prezentacji handlowych
  • Dopasowanie rozwiązań technologicznych do potrzeb Klienta
  • Dbanie o wizerunek Firmy
  • Praca w terenie
  • Raportowanie wyników pracy.

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne (masz wpływ na wysokość prowizji, sam decydujesz ile zarabiasz)
  • Bezkonkurencyjny produkt i kompleksowość usługi dla Klienta
  • Komfort pracy – wsparcie działu BACK OFFICE – szybka weryfikacja dokumentów, szybka realizacja zleceń (co przekłada się na dużą ilość poleceń)
  • Materiały marketingowe
  • Wsparcie sprzedaży przez doświadczonych Managerów
  • Szkolenia branżowe i sprzedażowe (stacjonarne oraz online)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Wsparcie przy budowie i rozwoju swojego zespołu sprzedażowego
  • Pracę w systemie CRM
  • Szeroką gamę produktów do sprzedaży
  • Certyfikowane ekipy monterskie z wieloletnim doświadczeniem.

Ogłoszenie archiwalne