Jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie – kliknij w przycisk aplikuj i wyślij nam swoje CV. Pamiętaj o zgodzie na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach rekrutacji – jeśli jej nie umieścisz, nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować. Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących oświadczeń i zgód: 1. Oświadczam, iż zapoznałam/em się z treścią klauzuli informacyjnej, która stanowi integralną treść ogłoszenia o pracę 2. W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Votum Energy SA prosimy o umieszczenie następującej zgody: Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez Votum Energy SA przez okres 1 roku od końca roku, w którym zakończono rekrutację. UWAGA!!! W przypadku braku umieszczenia ww. zgód i oświadczeń, przesłane dokumenty zostaną usunięte. Rekrutację możemy zakończyć przed upływem terminu publikacji ogłoszenia. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
VOTUM ENERGY S.A.

Doradca ds. fotowoltaiki

VOTUM ENERGY S.A. O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 15 maj 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz biznesowych

  • Obsługa potencjalnych klientów zainteresowanych fotowoltaiką z możliwością skorzystania z dostępnej bazy klientów dostarczanej przez dział wsparcia sprzedaży

  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych

  • Dobór mikroinstalacji uwzględniających potrzeby klienta

  • Negocjowanie ofert

  • Obsługa posprzedażowa klientów

Nasze wymagania

  • Umiejętności efektywnego zarządzania własnym czasem

  • Zdolności budowania i utrzymywania relacji z klientami

  • Prawa jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Podstawowa wiedza techniczna

  • Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku, jednak umiejętność nawiązywania relacji z ludźmi oraz ambicje sprzedażowe z pewnością pomogą ci być jednym z najlepszych!

To oferujemy

  • Wynagrodzenie prowizyjne bez górnej granicy

  • Umowę o współpracę (b2b lub umowa zlecenie)

  • Rozbudowany pakiet szkoleń, które przygotują cię do pracy

  • Pełne wsparcie merytoryczne

  • Jasne zasady współpracy i przejrzysta ścieżka kariery

  • Udział w konkursach sprzedażowych z atrakcyjnymi nagrodami, m.in. Egzotyczne wycieczki

  • Wsparcie w dotarciu do klienta oraz możliwość skorzystania z dostępnej bazy potencjalnych klientów

  • Efektywny system szkoleń

  • Możliwość dostępu do aplikacji ułatwiających efektywną sprzedaż

Zajmujemy się doradztwem, sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży to wiesz, że największym wyzwaniem jest zapełnienie swojego kalendarza spotkaniami.

Z nami nie będziesz miał tego problemu - Twój kalendarz będzie pełny!

Votum Energy S.A. to spółka, której ambicją jest zdobycie przewagi konkurencyjnej na rynku Odnawialnych Źródeł Energii. Aby to zrobić, potrzebujemy zaangażowanych doradców klienta. Wierzymy, że pomożesz nam w osiągnięciu tego celu!

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia?

  • Współpracujemy z najbardziej renomowanymi producentami paneli fotowoltaicznych oraz pomp ciepła.

  • Posiadamy bazy chętnych klientów.

Decydując się na współpracę z Nami możesz liczyć na:

  • WSPARCIE doświadczonych managerów, sprzedawców oraz zespołu administracji Votum Energy

  • SZKOLENIA, które przygotują Cię do pracy

  • JASNE ZASADY: przejrzysta ścieżka kariery i elastyczne formy zatrudnienia