Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Fotowoltaiki

Salvis ExpertO firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych poprzez aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz obsługę zapytań ofertowych

  • Kompleksowe doradztwo energetyczne skierowane do Klientów indywidualnych oraz biznesowych

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

  • Realizowanie celów sprzedażowych i raportowanie wyników

  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży OZE lub pokrewnej (np. energetyka, elektryka)

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży i mobilnej pracy w terenie

  • Determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów i silna motywacja do pracy

  • Czynne prawo jazdy kat .B

  • Umiejętność obsługi komputera (poczta elektroniczna, MS Office)

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy

  • Gotowość do współpracy na zasadach B2B

To oferujemy

  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system prowizyjny

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijające się firmie

  • Samochód służbowy oraz wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Profesjonalne szkolenia

  • Wsparcie marketingowo–produktowe

  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju w strukturach firmy

  • Zadaniowy czas pracy

  • Wsparcie Managera i dostępność biura

  • Kontrakt

Salvis Expert

Salvis Expert, autoryzowany partner Bruk Bet Fotowoltaika prowadzi sprzedaż i montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Polski południowej.

Fotowoltaika- to nie tylko nasza praca, to również nasza pasja, dlatego każdego dnia poszerzamy swoją wiedze o nowe rozwiązania tak aby dostarczać naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Postaw na polską jakość!

Przewiń do profilu firmy