Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Fotowoltaiki

NOVA ENERGY Sp. z o.o.

8 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnianie stabilnego poziomu sprzedaży instalacji fotowoltaicznych

  • planowanie oraz umawianie spotkań z Klientami (na podstawie ciepłych leadów)

  • przeprowadzenie wizji lokalnej miejsca inwestycji

  • sporządzanie ofert techniczno-handlowych na podstawie udostępnionego cennika on-line

  • wizualizacja rozmieszczenia modułów przy użyciu udostępnionego narzędzia

  • raportowanie swoich działań i wyników

  • współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • przede wszystkim nie oczekujemy od Ciebie żadnego chodzenia od drzwi do drzwi! Zorganizowaliśmy pracę tak, że wykorzystujemy internet w 100%

  • doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej lub instalacji fotowoltaicznych

  • znajomości lokalnego rynku

  • umiejętności sprzedażowe - prowadzenie prezentacji, rozmów handlowych i negocjacji

  • posiadanie “zacięcia technicznego” i umiejętność pracy z narzędziami elektronicznymi (CRM, GSuite, itp.)

  • ukierunkowanie na cel (inicjatywa w działaniu, wysoka samodzielność, zaangażowanie i aktywność w przekonywaniu klientów)

  • umiejętność organizowania pracy (planowanie działań długoterminowych, systematyczność, konsekwencja w realizacji zadań, ustalanie priorytetów, terminowość)

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny bez górnej granicy

  • ciepłe leady - faktycznie jesteś Doradcą, a nie akwizytorem

  • szkolenia pogłębiające wiedzę z zakresu fotowoltaiki oraz technik sprzedażowych

  • showroom, gdzie możesz zaprosić potencjalnego Klienta i pokazać mu nasze rozwiązania

  • pracę zdalną, z okazyjnymi wizytami w naszym biurze we Wrocławiu

  • wsparcie działu technicznego i logistyki

  • komponenty instalacji PV uznanych europejskich producentów

  • elastyczne godziny pracy

  • teren działania do 2 godzin jazdy samochodem od miejsca zamieszkania

  • niezbędne narzędzia pracy - leady, CRM, oprogramowanie do projektowania instalacji PV; po okresie próbnym - samochód, karta paliwowa, laptop, telefon, dron

  • szansa na zbudowanie i zarządzanie własnym zespołem sprzedażowym (mile widziani managerowie posiadający swoje zespoły sprzedażowe)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Jesteśmy firmą, która niedawno weszła na polski rynek. Z międzynarodowymi korzeniami. Nazywamy się Nova Energy, a zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznych na terenie Beneluxu i - od 2021 - na terenie Polski.

Przewiń do profilu firmy

Kogo szukamy?

Będziesz jednym z pierwszych pracowników firmy w Polsce, co daje Ci możliwość wdrażania w życie Twoich pomysłów przy zapewnieniu przez nas niezbędnych do tego środków i narzędzi, a także ogromne możliwości rozwoju - chcemy wokół Ciebie budować nasze struktury terenowe.