Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Fotowoltaiki - Partner ESOLEO

SOLAR OPTIMA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

6 00015 000 / mies. (zal. od umowy)
  • podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy Partnerem ESOLEO z Grupy Cyfrowy Polsat. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Doradców ds. Fotowoltaiki.

Jeżeli:

  • Chcesz pracować dla ESOLEO będącej częścią grupy, która od blisko 30 lat cieszy się dużym zaufaniem swoich Klientów;
  • Zależy Ci na codziennym, profesjonalnym wsparciu, w tym na otrzymywaniu leadów sprzedażowych;
  • Lubisz zarówno pracę z ludźmi, jak i zagadnienia techniczne

to powinieneś do nas dołączyć jako DORADCA DS. FOTOWOLTAIKI

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie Klientów
  • Obsługa leadów sprzedażowych
  • Prowadzenie audytów nieruchomości pod kątem doboru instalacji fotowoltaicznych
  • Przygotowywanie wycen i ofert sprzedaży instalacji fotowoltaicznych ESOLEO
  • Zawieranie umów z Klientami

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w sprzedaży, preferowane w branży technicznej (np. materiały budowlane, branża instalacyjna)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła obsługa komputera
  • Wytrwałość, rzetelność i pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • Leady sprzedażowe z Grupy Cyfrowy Polsat
  • Rewolucyjny produkt - PROSUMENT 100%, dzięki któremu nasi Klienci jako jedyni na rynku odbierają z sieci 100% energii
  • Profesjonalne szkolenia i szerokie wsparcie w codziennej pracy – między innymi leady sprzedażowe, infolinia wsparcia technicznego, nowoczesne systemy i narzędzia informatyczne ograniczające pracę administracyjną do minimum
  • Możliwość szybkiego awansu – zakładamy bardzo szybki wzrost i niebawem będziemy potrzebować sprawnych menedżerów

Ogłoszenie archiwalne