Doradca ds. Fotowoltaiki

GREEN CAPITAL S.A.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Green Capital S.A. jest liderem rynku farm fotowoltaicznych o mocy powyżej 1MW. Nasze instalacje OZE należą do pierwszych wybudowanych na terenie Polski. Dzięki doskonałej znajomości rynku, zasięgowi działania, naszym kompetencjom i wiedzy know-how realizujemy kompleksowo m.in. projekty fotowoltaiczne. Naszą działalnością przyczyniamy się do  rozwoju m.in. sektora OZE oraz zwiększamy świadomość w zakresie odnawialnych źródeł energii i wiążącej się z nimi pozytywnymi aspektami dotyczącymi ochrony środowiska i niwelowania emisji CO2 do atmosfery. W celu bliższego zapoznania się z naszą firmą zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, dostępnej pod adresem: http://www.greencapitalsa.com/

Miejsce pracy: Cała Polska

Nr Ref. DF

Dołącz do jednej z najszybciej rozwijającej się firm w branży OZE i zaaplikuj już dziś na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • praca w terenie
  • sprzedaż instalacji fotowoltaicznych
  • realizacja celów sprzedażowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:

  • umiejętności sprzedażowe
  • wiedza z zakresu odnawialnych źródeł energii mile widziana
  • czynne prawo jazdy kat. B
0 - 2 lata

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem w branży OZE, z wieloletnim doświadczeniem.
  • pracę w młodym i zgranym zespole
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia zawodowego w branży OZE
  • auto służbowe
  • elastyczna forma zatrudnienia
  • atrakcyjny i jasny system wynagrodzeń, możliwość rozwoju i awansu

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy