Oferta pracy

Doradca ds. Fotowoltaiki - Praca dodatkowa

MODERN Tomasz Szkudlarek O firmie

500‐4 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa zlecenie
  • Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

MODERNENERGY.PL

MODERNENRGY firma działająca w branży OZE, dostarczamy i montujemy u naszych klientów elektrownie fotowoltaiczne.

W związku z rozwojem na kolejnych rynkach aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie audytu i doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów związanych z energią elektryczną
  • przygotowywanie ofert dla inwestora
  • pozyskiwanie klientów indywidualnych
  • obsługa wskazanych klientów z bazy firmy - Leady sprzedażowe
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami i dbanie o dobry wizerunku firmy

Oczekujemy:

  • zaangażowania i realizowania powierzonych zadań
  • dobrej organizacji czasu pracy

Oferujemy:

  • Wysokie prowizje. Przejrzysty system rozliczeń oraz możliwość awansu
  • Elastyczny czas pracy
  • Każda osoba posiada swojego osobistego opiekuna dostępnego 24 H, który krok po kroku wprowadza w branżę OZE. Dzięki temu, każdy ma realną szansę osiągniecia sukcesu w krótkim czasie.

Prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalania szczegółów współpracy
na numer telefonu podany w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy