Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. fotowoltaiki - szkolimy od podstaw

YELLOW BOSON SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • sumienne realizowanie planów sprzedażowych

  • nawiązywanie kontaktu z klientami i budowanie trwałych relacji

  • ścisłe współpracowanie z przełożonym

  • raportowanie pracy w CRM

Nasze wymagania

  • samodzielne pozyskiwanie kontaktów

  • owocna i dynamiczna sprzedaż w terenie

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • ambicja i zapał do pracy

  • kreatywne myślenie

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne prowizje

  • liczne benefity

  • elastyczne godziny pracy

  • świetną ścieżkę kariery

  • gwarantowane kształcenie zawodowe od podstaw

  • wsparcie profesjonalistów: dyrektora, handlowców i kadry technicznej

Jeżeli jesteś osobą sumienną, otwartą i nastawioną na sukces, a dodatkowo chcesz rozwijać się zawodowo w dynamicznie rosnącej branży, to ta oferta jest dla Ciebie!

Poszukujemy osób na stanowisko DORADCA DS. OZE - FOTOWOLTAIKA