Oferta pracy

Doradca ds. Fotowoltaiki

SOLAR OPTIMA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

4 130‐8 380 zł / mies. (zal. od umowy)
  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy Partnerem ESOLEO z Grupy Cyfrowy Polsat. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na terenie całego kraju.

Razem z ESOLEO wprowadzamy nową jakość na rynku fotowoltaiki w Polsce.

Jesteśmy firmą łączącą to co najlepsze w małych firmach rodzinnych i dojrzałych organizacjach.

Jeżeli:

  • Zależy Ci na środowisku naturalnym i chcesz zmieniać polską energetykę
  • Lubisz pracę z ludźmi
  • Tematy techniczne nie są Ci obce i potrafisz odróżnić kW od kV

to powinieneś do nas dołączyć jako:

Zakres zadań i odpowiedzialności:

  • Pozyskiwanie Klientów
  • Prowadzenie audytów pod kątem doboru instalacji fotowoltaicznych
  • Przygotowywanie wycen i ofert sprzedaży instalacji fotowoltaicznych
  • Zawieranie umów z Klientami
  • Promocja i reprezentacja firmy na podległych rynkach

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z Klientami, preferowane w branży technicznej (np. budownictwo, branża instalacyjna)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła obsługa komputera, w tym mile widziane doświadczenie w pracy z wykorzystaniem systemów typu CRM
  • Wytrwałość, rzetelność i pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie tj. wynagrodzenie podstawowe (min. 3 000 PLN/netto) i prowizje zależne od ilości mocy sprzedanych instalacji
  • Narzędzia pracy (m.in. samochód, nowoczesne oprogramowanie do realizacji audytów i ofert) i szkolenia
  • Możliwość szybkiego awansu – zakładamy bardzo szybki wzrost i niebawem będziemy potrzebować sprawnych menedżerów

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy