Ta oferta pracy jest nieaktualna od 97 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Funduszy Europejskich

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BLDG sp. z o.o. sp.k. specjalizuje się w doradztwie gospodarczym i biznesowym dla przedsiębiorstw. Kompleksowo wspieramy naszych klientów w procesie wdrażania nowych produktów i usług na rynek.

    To co nas wyróżnia to głębokie przekonanie, że kluczem do sukcesu jest współpraca i partnerstwo. Aktywnie wspieramy naszych klientów w realizowanych przez nich działaniach. Korzystając z naszej wiedzy oraz doświadczenia proponujemy rozwiązania adekwatne do zakresu inwestycji oraz opłacalne ekonomicznie. Zaangażowanie i kreatywność pozwala nam proponować rozwiązania nieszablonowe i innowacyjne, często zwiększające pakiet dostępnych możliwości finansowania dla klienta.

    W grupie BLDG jest również fundusz kapitałowy ukierunkowany na wsparcie rozwoju produktów i technologii poprzez finansowanie prac badawczo-rozwojowych. Pracownicy BLDG Doradztwo mają tym samym również możliwość uczestniczenia w projektach innowacyjnych start-up’ów i poznania trendów rynkowych w obszarze Industry 4.0.
    Miejsce pracy: Kraków

    Oferujemy:

    • Długą perspektywę współpracy w oparciu o umowę o pracę (dostosowując się do potrzeb pracownika, umożliwiamy wybór formy zatrudnienia).
    • Możliwość wykorzystania swoich umiejętności i doświadczenia w realizacji ciekawych projektów.
    • Stanowisko pracy o wysokim poziomie samodzielności i decyzyjności.
    • Atrakcyjne środowisko pracy w młodej firmie ze zgranym zespołem i w wygodnym biurze.
    • Możliwość zdobywania nowej wiedzy i umiejętności oraz wsparcie doświadczonych doradców.
    • Możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach

    Obowiązki:

    • Analiza możliwości finansowania projektów inwestycyjnych i badawczo-rozwojowych z programów unijnych.
    • Monitorowanie harmonogramów konkursów krajowych (POIR, POPW) i regionalnych (RPO) oraz wspólnotowego programu Horyzont 2020.
    • Przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej tj. niezbędnych dokumentów formalnych, treści merytorycznych i finansowych oraz załączników.
    • Przygotowywanie informacji, sprawozdań, raportów z realizacji projektów.
    • Bieżący kontakt z klientem oraz przedstawicielami instytucji wdrażających środki europejskie.
    • Stałe aktualizowanie wiedzy z zakresu unijnych grantów dla biznesu.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane: techniczne, ekonomia, finanse i rachunkowość), mile widziana wcześniejsza praca w jednostce badawczo - rozwojowej (lub bliska współpraca z taką jednostką);
    • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z przygotowaniem dokumentacji aplikacyjnej (wniosków o dofinansowanie);
    • Znajomość programów operacyjnych z perspektywy finansowej 2014-2020 (przede wszystkim POIR, POPW i RPO);
    • Bardzo dobra znajomość Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020;
    • Bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa, samodzielność, komunikatywność, sumienność i odpowiedzialność.
    • Umiejętność tworzenia analiz finansowych, czytania RZiS, bilansu i rachunku przepływów pieniężnych.
    • Doświadczenie we współpracy z klientem biznesowym.
    • Język angielski – poziom komunikatywny lub wyższy.
    • Wysoki poziom umiejętności posługiwania się oprogramowaniem MS Office (zwłaszcza MS Excel, MS Word), Adobe Acrobat Reader, pakietem biurowym Google.
    • Znajomość metodyki zarządzania projektami i doświadczenie w rozliczaniu projektów w ramach POIR lub RPO będzie dodatkowym atutem.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk:

    Zapoznamy się z wszystkimi nadesłanymi dokumentami
    i skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez BLDG sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie.”