Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. handlowo - szkoleniowych

  • Toruń, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sieć hurtowni materiałów wykończenia wnętrz FHUP „ ABLER” Sp. z o.o. poszukuje do swojego oddziału w TORUNIU osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Toruń

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie prezentacji/szkoleń produktowych (np. kuchnia mobilna Blum)
    • doradztwo i wsparcie klienta indywidualnego
    • obsługa klientów hurtowych firmy
    • budowanie i rozwijanie dobrych relacji z partnerami handlowymi (architektami, producentami/projektantami mebli)
    • współpraca z dostawcami w zakresie ekspozycji towarów
    • prace administracyjne

    Oczekiwania:

    • doświadczenie zawodowe w jednym z obszarów: obsługa klienta, handel, marketing, prowadzenie szkoleń i prezentacji
    • dobra znajomość obsługi komputera (pakietu MS Office)
    • mile widziana znajomość języka obcego (angielskiego lub niemieckiego)
    • umiejętność szybkiego przyswajania informacji
    • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
    • kreatywność, wyobraźnia przestrzenna i zmysł techniczny
    • gotowość do pracy w systemie zadaniowym

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełen etat
    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • możliwość rozwoju zawodowego poprzez system szkoleń
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    • pracę w młodym, ambitnym zespole
    Oferty zawierające CV, list motywacyjny prosimy przesyłać na adres FHUP „ABLER” Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 177A, 87-100 Toruń lub za pomocą przycisku z dopiskiem „DHS Toruń”.