Logo Pracuj.pl

Doradca ds. Horeca

PARTNER CENTER SP. Z O.O.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów w ramach segmentu HoReCa i sklepów specjalistycznych
  • Realizacja celów dystrybucyjnych i sprzedażowych
  • Budowanie relacji z klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • Zapewnienie klientom najlepszej oferty win
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Sporządzanie raportów i analiz z wykonania zadań sprzedażowych
  • Informowanie klientów o promocjach sprzedażowych i konsumenckich
  • Budowa widoczności i ekspozycji
  • Realizacja lokalnych szkoleń produktowych i prezentacji
  • Przepływ informacji handlowej pomiędzy firmą a klientami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe)
  • Energia, pozytywne nastawienie, gotowość na nowe wyzwania
  • Dodatkowym atutem będzie udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z obsługą branży HoReCa
  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • Dobra umiejętność obsługi komputera (pakiet Office)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Pełna dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Inicjatywa, zaangażowanie oraz silna motywacja do osiągania celów
  • Zdolności organizacyjne i komunikacyjne

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów np. karta sportowa, karta medyczna, ubezpieczenie za życie
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej o najwyższych standardach bezpieczeństwa pracy
  • samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop, IT
  • Profesjonalny proces adaptacyjny nowych Pracowników
  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń
  • Pracę w zgranym zespole ludzi zorientowanych na sukces

Napisz do nas, czekamy na Ciebie!

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia poprzez przycisk Aplikuj. Prosimy wpisać w temacie maila odpowiednio Doradca ds. Horeca.

PARTNER CENTER SP. Z O.O.

Jako Partner Center jesteśmy przedstawicielem wielu renomowanych i prestiżowych marek win i alkoholi o ugruntowanej pozycji na rynku, wielokrotnie nagrodzonych na międzynarodowych konkursach.

W naszym portfolio znajdują się miedzy innymi takie światowe marki jak PIO CESARE, ROBERT MONDAVI, RUFFINO, BISOL.

Doradca ds. Horeca, mazowieckie