Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła

INFO ENERGIA Dawid Widelski

5 00025 000 brutto / mies.
  • Ciechanów, Legionowo, Mława, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Piaseczno, Płock, Pruszków, Przasnysz, Siedlce, Sokołów Podlaski, Warszawa, Wołomin, Wyszków, Płońsk, Sierpc, Sochaczew

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów na podstawie naszych leadów,

  • pozyskiwanie klientów własnymi metodami,

  • realizacja planów sprzedażowych,

  • organizacja własnej pracy,

  • raportowanie wyników,

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B,

  • minimum trzyletnie doświadczenie w handlu,

  • znajomość branży PV,

  • pełne zaangażowanie,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • wysoki poziom kultury osobistej,

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe + bardzo atrakcyjny system prowizyjny,

  • samochód służbowy z kartą paliwową,

  • laptop + telefon,

  • wsparcie techniczne i marketingowe,

  • praca w przyjaznej i pomocnej atmosferze,

  • szerokie możliwości rozwoju,