Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Instalacji OZE

SKB ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Dębica

    Dębica, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów i realizowanie działań sprzedażowych w regionie

  • Profesjonalna obsługa Klientów

  • Przygotowywanie ofert handlowych i pozyskiwanie niezbędnych danych oraz dokumentów

  • Wykonywanie audytów OZE

  • Przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących realizacji założonego planu

  • Ścisła współpraca z Managerem Regionu w zakresie sprzedaży

  • Udział w wewnętrznych spotkaniach firmowych

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • Dbałość o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Zapał do pracy i nastawienie na sukces

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

  • Umiejętność aktywnej pracy w terenie i nastawienie na cel

  • Wysoko rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacyjne oraz wysoka kultura osobista

  • Samodzielność i umiejętność planowania i organizacji własnej pracy

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość branży fotowoltaicznej

To oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole, w ciekawej i dynamicznie rozwijającej się branży

  • Służbowy telefon i komputer do prywatnego użytku

  • Możliwość otrzymania samochodu służbowego po okresie próbnym

  • Wynagrodzenie (podstawa plus prowizje uzależnione od wyników)

  • Indywidualną ścieżkę rozwoju (szkolenia techniczne i sprzedażowe)

  • Swobodę działania i decydowania o harmonogramie pracy

  • Udział we wdrażaniu nowych inicjatyw biznesowych i usprawnień

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program rekomendacji pracowników

SKB ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szukasz nowych wyzwań zawodowych? Interesuje Cię ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się branży?

Zapraszamy do naszego Zespołu!

Sprawdź czy nie szukamy właśnie Ciebie i prześlij swoje zgłoszenie.

W SKB ENERGY kochamy świat, kochamy życie i środowisko, w którym żyjemy. Propagujemy te wartości umożliwiając naszym Klientom dostęp do zdrowej, czystej energii elektrycznej ze Słońca. Dzięki inwestycjom, które wykorzystują odnawialne źródła energii pomagamy chronić środowisko naturalne i w znacznym stopniu przyczyniamy się do efektywnego gospodarowania zasobami naturalnymi.

Przewiń do profilu firmy