Logo Pracuj.pl

Doradca ds. instalacji OZE

SKB ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Radomsko
    Radomsko, łódzkie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klienta i budowanie własnej bazy kontaktów.
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii.
  • Wykonywanie audytów OZE.
  • Negocjacje handlowe z klientami B2B i B2C.
  • Raportowanie i ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej.
  • Umiejętność aktywnej pracy w terenie i nastawienie na cel.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Samodzielność i umiejętność planowania i organizacji własnej pracy.

To oferujemy

  • Forma zatrudnienia – umowa B2B.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne.
  • Możliwość rabatowania i ustalania własnej wysokości prowizji.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Trzydniowe szkolenie wstępne i szkolenia uzupełniające.
  • Możliwość rozwoju i awansu wewnątrz grupy.
  • Niskie ceny bazowe i szeroki zakres komponentów.

SKB ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dynamicznie rozwijająca się Branża OZE szuka właśnie Ciebie.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref. 210601_RMS

Doradca ds. instalacji OZE, Radomsko