Oferta pracy

Doradca ds. Instalacji PV i Kosztów Energii

PGE Obrót S.A.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za rozwój biznesowy - z pro aktywnym podejściem do Klientów,

  • nastawienie na cel,

  • praca w oparciu o wysoki poziom etyczny,

  • umiejętność współpracy w ramach zespołów wewnętrznych,

  • nastawienie na zatrudnienie długoterminowe w firmie o niskiej rotacji pracowników.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedażowej i handlowej obsłudze Klientów – min. 2 lata,

  • mile widziani Kandydaci z wieloletnim doświadczeniem zawodowym,

  • preferowane doświadczenie handlowe w sektorze energia odnawialna (PV) i/lub ochrona środowiska,

  • wykształcenie średnie - mile widziane wykształcenie wyższe,

  • umiejętność planowania,

  • systematyczność, raportowanie aktywności i zarządzanie czasem,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę, w strukturach jednego z największych i stabilnych pracodawców w Polsce – mamy ponad 100 lat,

  • czytelne i transparentne warunki zatrudnienia w firmie przewidywalnej biznesowo,

  • wynagrodzenie podstawowe oraz system motywacyjny oparty na wynikach,

  • wsparcie w pozyskiwaniu leadów i obsłudze Klientów,

  • narzędzia pracy (samochód, laptop, tel. komórkowy),

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych – dofinansowanie do wczasów, wypoczynku dzieci i rodzinnych wyjazdów weekendowych, ekwiwalent energetyczny, karta Multisport, PPE, pomoc na cele mieszkaniowe, ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce.

PGE Obrót z siedzibą w Rzeszowie wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE. Obsługuje ponad pięć milionów odbiorców energii elektrycznej – firm, instytucji, jednostek samorządu terytorialnego i gospodarstw domowych. Stawia na szeroką ofertę produktową, partnerskie relacje, niezawodną obsługę, gwarantując kompleksową realizację potrzeb energetycznych.

W swojej działalności PGE Obrót kieruje się troską o środowisko naturalne. Realizując strategię Grupy PGE w obszarze sprzedaży detalicznej, zapewnia Klientom szeroki dostęp do zielonej energii. Promuje też proekologiczne postawy, jak korzystanie z PGE eFaktury. Spółka stawia również na nowoczesną obsługę odpowiadającą na oczekiwania Klientów. Rozwija kanały zdalnego kontaktu, a także automatyzuje procesy sprzedażowe i rozliczeniowe.

Jako największy, rzetelny i sprawdzony partner na rynku, PGE Obrót posiada certyfikat firmy działającej zgodnie z Dobrymi Praktykami Sprzedawców Energii Elektrycznej opracowanymi przez Towarzystwo Obrotu Energią (TOE). PGE Obrót od lat nagradzana jest godłem „Firma Przyjazna Klientowi", laurem przyznawanym bezpośrednio przez Klientów.

Przewiń do profilu firmy