Logo Pracuj.pl

Doradca ds. Instalacji PV i Kosztów Energii

PGE Obrót S.A.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • doświadczenie w sprzedażowej i handlowej obsłudze Klientów – min. 2 lata,
  • mile widziani Kandydaci z wieloletnim doświadczeniem zawodowym,
  • preferowane doświadczenie handlowe w sektorze energia odnawialna (PV) i/lub ochrona środowiska,
  • wykształcenie średnie - mile widziane wykształcenie wyższe,
  • umiejętność planowania,
  • systematyczność, raportowanie aktywności i zarządzanie czasem,
  • prawo jazdy kat. B.

Nasze wymagania

  • odpowiedzialność za rozwój biznesowy - z pro aktywnym podejściem do Klientów,
  • nastawienie na cel,
  • praca w oparciu o wysoki poziom etyczny,
  • umiejętność współpracy w ramach zespołów wewnętrznych,
  • nastawienie na zatrudnienie długoterminowe w firmie o niskiej rotacji pracowników.

To oferujemy

  • zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę, w strukturach jednego z największych i stabilnych pracodawców w Polsce – mamy ponad 100 lat,
  • czytelne i transparentne warunki zatrudnienia w firmie przewidywalnej biznesowo,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz system motywacyjny oparty na wynikach,
  • wsparcie w pozyskiwaniu leadów i obsłudze Klientów,
  • narzędzia pracy (samochód, laptop, tel. komórkowy),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych – dofinansowanie do wczasów, wypoczynku dzieci i rodzinnych wyjazdów weekendowych, ekwiwalent energetyczny, karta Multisport, PPE, pomoc na cele mieszkaniowe, ubezpieczenie grupowe.
  • Benefity:

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce.

PGE Obrót z siedzibą w Rzeszowie wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE. Obsługuje ponad pięć milionów odbiorców energii elektrycznej – firm, instytucji, jednostek samorządu terytorialnego i gospodarstw domowych. Stawia na szeroką ofertę produktową, partnerskie relacje, niezawodną obsługę, gwarantując kompleksową realizację potrzeb energetycznych.

W swojej działalności PGE Obrót kieruje się troską o środowisko naturalne. Realizując strategię Grupy PGE w obszarze sprzedaży detalicznej, zapewnia Klientom szeroki dostęp do zielonej energii. Promuje też proekologiczne postawy, jak korzystanie z PGE eFaktury. Spółka stawia również na nowoczesną obsługę odpowiadającą na oczekiwania Klientów. Rozwija kanały zdalnego kontaktu, a także automatyzuje procesy sprzedażowe i rozliczeniowe.

Jako największy, rzetelny i sprawdzony partner na rynku, PGE Obrót posiada certyfikat firmy działającej zgodnie z Dobrymi Praktykami Sprzedawców Energii Elektrycznej opracowanymi przez Towarzystwo Obrotu Energią (TOE). PGE Obrót od lat nagradzana jest godłem „Firma Przyjazna Klientowi", laurem przyznawanym bezpośrednio przez Klientów.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: PGE Obrót/3/2022

Doradca ds. Instalacji PV i Kosztów Energii, warmińsko-mazurskie