Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Inwestycji

R.Power Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie wizji lokalnych nieruchomości pod dzierżawę

  • kompletowanie wymaganej dokumentacji pod projekty Elektrowni Słonecznych

  • praca na portalu geoportal

  • praca w terenie

  • prowadzenie negocjacji i zawieranie umów dzierżawy z właścicielami nieruchomości

  • kontakt z Klientami (telefoniczny i bezpośredni)

  • kompletowanie wymaganej dokumentacji i dbanie o jej prawidłowy obieg.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (min. rok)

  • umiejętność budowania trwałych relacji oraz skutecznego negocjowania

  • gotowość do pracy w terenie

Mile widziane

  • doświadczenie w branży rolniczej i/lub nieruchomości

  • umiejętność obsługi geoportalu

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie – czołowym podmiocie w branży solarnej w Polsce

  • szkolenia merytoryczne przygotowujące do pracy w terenie

  • materiały niezbędne do pracy

  • samochód służbowy, telefon, materiały marketingowe

  • wsparcie Menadżera Zespołu oraz pracowników centrali w bieżących działaniach

  • możliwość współpracy na postawie umowy o współpracę (preferowana) lub umowy zlecenie

  • samodzielność i elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • paczki świąteczne

R.Power S.A. jest liderem sektora elektrowni słonecznych w Polsce. Jesteśmy w pełni zintegrowaną firmą fotowoltaiczną działającą w całym łańcuchu wartości, w tym w rozwijaniu nowych projektów, budowie (własny EPC) i zarządzaniu budową (EPCM), a także usługach serwisowych (O&M) dla istniejących elektrowni słonecznych. Oprócz rozwoju nowych projektów prowadzonego we własnym zakresie, dokonujemy przejęć projektów od firm zewnętrznych zarówno w Polsce, jak i w ramach ekspansji na inne rynki europejskie m.in. w Portugalii, Hiszpanii i we Włoszech.

Przewiń do profilu firmy