Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Klienta biznesowego

AlleKurier sp. z o.o.

Balicka 12a

Bronowice Małe Wschód

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna sprzedaż usług Allekurier z obszaru usług kurierskich.

  • Obsługa pozyskanych Klientów Biznesowych zgodnie ze standardami.

  • Edukacja klientów w zakresie naszej oferty.

  • Nawiązanie relacji z klientem, tworzenie przyjaznej atmosfery oraz wizerunku firmy.

  • Samodzielne zarządzanie bazą klientów.

  • Realizacja planów sprzedażowych.

  • Wprowadzanie i aktualizowanie informacji o klientach w systemie CRM.

Nasze wymagania

  • Min. 6-miesięczne doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą.

  • Wykształcenie - minimum średnie, mile widziane wyższe.

  • Umiejętności komunikacyjne: łatwość wysławiania się i aktywne słuchanie.

  • Umiejętność nawiązywania relacji.

  • Zaangażowanie.

  • Kultura osobista, opanowanie emocji

  • Umiejętność realizacji ustalonych planów oraz pracy w zespole.

  • Umiejętność obsługi komputera oraz pakietu Office

  • Minimalny zakres kompetencji handlowych oraz technik sprzedaży: nawiązywanie relacji, prezentacja produktu/usługi, negocjacje z klientem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub inną formę współpracy. Podstawa + premia.

  • Praca w stabilnej, rozwijającej się firmie.

  • Dokładne wdrożenie i szkolenia handlowe.

  • Łatwy do opanowania i przewidywany zakres obowiązków.

  • Przyjazną atmosferę.

  • Dopłaty do karty multisport.

  • Dobra lokalizacja - blisko pętli tramwajowej oraz stacji kolejowej Bronowice SKA.

  • Miejsce pracy: Kraków, ul. Balicka 12a.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Tak pracujemy

Do nowo powstałego działu handlowego poszukujemy doradców ds. klienta biznesowego. Celem działu jest kontakt z potencjalnymi klientami w celu zbadania ich potrzeb, podjęciem współpracy oraz przekazanie informacji do systemu CRM. Pracownicy na starcie otrzymują pełne wdrożenie, dostęp do niezbędnych narzędzi oraz systemów, a także przeszkolenie z ich użytkowania. Celem pracowników jest realizacja ustalonych planów ilościowych. Praca odbywa się w biurze, spotkania z klientami, w miarę potrzeb, wyłącznie online.

Nasi pracownicy doceniają przede wszystkim pracę w przyjaznej, profesjonalnej atmosferze oraz wsparcie przełożonych zarówno podczas wdrożenia jak i na innych etapach pracy, a także możliwość rozwoju.

AlleKurier jest pośrednikiem pomiędzy nadawcami przesyłek kurierskich a przewoźnikami (DPD, UPS, DHL etc.). Przez ostatnie 10 lat pozyskaliśmy setki tysięcy klientów - ich zadowolenie jest dla nas największym priorytetem.

Zaczynaliśmy w 2010 roku – teraz stanowimy zespół 30 osób z różnych dziedzin (programiści, marketing, obsługa klienta, specjaliści dot. organizacji transportu).

To dzięki zespołowi nasza firma z każdym miesiącem realizuje coraz bardziej ambitne cele. Dlatego też poszukujemy Ciebie: doradcę ds klienta biznesowego, aby rozwijać projekty sprzedażowe.

Zobacz jak wygląda nasze biuro od środka: https://my.matterport.com/show/?m=PxcDBRHpAkm

Przewiń do profilu firmy