Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Klienta Zamożnego - private banking

Aforti Holding S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

to dynamicznie rozwijająca się Grupa Finansowa, której celem jest wyznaczanie nowych standardów kompleksowej obsługi klienta w zakresie finansów osobistych i finansów przedsiębiorstw.

Swoje usługi opiera na wysoko wykwalifikowanej kadrze menadżerskiej oraz na najwyższych standardach profesjonalizmu i wiedzy eksperckiej.

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie inwestorów z segmentu Private Banking
  • budowanie  długofalowych relacji biznesowych z inwestorami Grupy Aforti
  • oferowanie produktów inwestycyjnych Grupy Aforti
  • rozwój portfela inwestorów Grupy Aforti
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • realizowanie wyznaczonych zadań

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, bankowość, zarządzanie i pokrewne)
  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów i usług finansowych
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu długofalowych relacji z klientami
  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej instytucji finansowej
  • wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny system premiowy
  • profesjonalne szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestniczenie w nowych projektach
  • partnerską atmosferę pracy
  • narzędzia niezbędne w codziennej realizacji zadań (telefon, laptop, samochód)
  • dodatkowe świadczenia: prywatna opieka medyczna, karta sportowa

Ogłoszenie archiwalne