Ta oferta pracy jest nieaktualna od 215 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Klientów Biznesowych sieci T-Mobile

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 20.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CEL-R Sp. z o.o. Sp. komandytowa - Agent T-Mobile Polska poszukuje:

    Doradców ds. Klientów Biznesowych sieci T-Mobile

    na terenie:

    Gdańska (pomorskie)
    Olsztyna (warmińsko-mazurskie)
    Poznania (wielkopolskie)
    Warszawy (mazowieckie)
    Bydgoszczy (kujawsko-pomorskie)
    Białystok (podlaskie)
    Lublin (lubelskie)
    Kielce (świętokrzyskie)
    Rzeszów (podkarpackie)
    Kraków (małopolskie)
    Katowice (śląskie)
    Łódź (łódzkie)
    Wrocław (dolnośląskie)
    Szczecin (zachodnio-pomorskie)
    Gorzów Wielkopolski (lubuskie)
    Opole (opolskie)

    Główne zadania:

    • obsługa Klientów z dedykowanej bazy
    • pozyskanie nowych Klientów na usługi T-Mobile
    • budowanie długofalowych relacji z klientami
    • realizacja zadań zgodnych ze strategią firmy
    • raportowanie wyników i bieżących działań

    Oczekujemy:

    • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta biznesowego,
    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług FIX i ICT
    • zdolności szybkiego przyswajania wiedzy o nowych produktach
    • dobra organizacja czasu pracy, systematyczność, komunikatywność
    • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
    • własny samochód

    Oferujemy:

    • wieloskładnikowy system wynagrodzenia (podstawa + prowizja za zawarte kontrakty, premia za realizację planów sprzedaży)
    • szkolenia produktowe
    • wsparcie merytoryczne

    Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o składanie zgłoszeń zawierających list motywacyjny, zdjęcie oraz CV (życiorys) z dopiskiem miasta, którego ogłoszenie dotyczy za pomocą przycisku:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).